KSW 49: Transmisja PPV w TV. Live stream online. Gdzie oglądać galę?

Andreas Nicolaides
15.05.2019 08:00
KSW 49 na żywo
fot. mat. pras. KSW

KSW 49: Transmisja na żywo PPV w TV i online. Gdzie oglądać galę live? Walki KSW 49 stream będą dostępne w internecie. Sprawdź, jak obejrzeć m.in. pojedynki Materla vs Askham i Szostak - Jun. Gala KSW 49 na żywo na sport.radiozet.pl.

KSW 49 - Transmisja w PPV: Gdzie oglądać galę za darmo? Ile kosztuje PPV? Galę KSW 49 będzie można obejrzeć legalnie tylko w PPV, czyli wykupić transmisję u swojego dostawcy usług TV lub online w internecie. Stream z KSW 49 będzie dostępny w ipla.tv i na kswtv.com. Cena PPV dla KSW 49 to standardowe 40 złotych.

KSW 49 na żywo. Transmisja, live stream online

Relacja z KSW 49 na żywo i walki online na sport.radiozet.pl w sobotę 18 maja od godz. 19.00.

KSW 49 będzie można wykupić u większości dostawców usług TV. Jak to zrobić w Cyfrowym Polsacie? KSW można zamówić na www.cyfrowypolsat.pl lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50. W przypadku UPC należy

KSW 49 - walki. Kto walczy? KARTA WALK

KSW 49 przyciąga zainteresowanie kibiców przede wszystkim ze względu na dwa mistrzowskie pojedynki. Walka wieczoru KSW 49 to starcie Materla - Askham. Jego stawką będzie mistrzowski pas wagi średniej. Walka Materla vs Askham to zarazem finał turnieju w tej kategorii wagowej. Przypomnijmy, że w półfinale Materla pokonał Damiana Janikowskiego, a Askham poradził sobie z Martinem Zawadą.

Na KSW 49 dojdzie też do walki Soldić - Kaszubowski. Jej stawką będzie natomiast mistrzowski pas KSW wagi półśredniej. Faworytem pojedynku będzie zawodnik z Chorwacji, który w KSW stoczył już cztery walki, z czego wygrał trzy. W ostatniej obronie pasa pokonał Viniciusa Bohrera.

Szostak - Jun to kolejna walka wzbudzająca duże emocje. Kibice KSW wreszcie doczekali się Akopa Szostaka. Co prawda mogli oglądać go podczas KSW 45: The Return to Wembley w październiku 2018 roku, ale wtedy jego walka została szybko przerwana po tym, jak przypadkowo wsadził rywalowi palec w oko. Rywalem Akopa będzie pogromca Tomasza Oświecińskiego i Popka.

KSW 49 - Karta Walk. Kto walczy na gali Materla - Askham?

Podczas gali KSW 49 poznamy plany federacji na kolejne miesiące. Wiele wskazuje na to, że kolejna gala odbędzie się poza granicami Polski. Kto na niej wystąpi? To póki co owiane jest tajemnicą.

RadioZET.pl/AN