Zamknij

KSW 49 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

Weronika Domoradzka
29.04.2019 17:00
KSW 49 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

KSW 49 - kiedy i gdzie się odbędzie? Data i miejsce kolejnej gali to dwie najważniejsze informacje, których poszukują fani MMA. Sprawdzamy, gdzie i kiedy KSW 49, bilety, jakie walki i pełna karta walk, a także pozostałe ważne informacje dotyczące wydarzenia.

KSW 49: kiedy i gdzie kolejna gala? DATA, MIEJSCE, BILETY - to najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia. Sprawdzamy, co warto wiedzieć przed galą KSW 49 i kiedy dokładnie się odbędzie.

KSW 49 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [DATA, MIEJSCE]

Kiedy KSW 49? Data została oficjalnie potwierdzona zaraz po zakończeniu gali KSW 47, która odbyła się w marcu. Jedno z kolejnych wydarzeń w tym roku, czyli gala KSW 49 odbędzie się już w maju, a dokładnie w sobotę, 18 maja 2019 roku. Kolejna gala KSW 49 w tym roku odbędzie się w ERGO ARENIE, czyli hali widowiskowo – sportowej, która położona jest na granicy dwóch miast: Gdańska i Sopotu.

» KSW 48 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

KIEDY KSW 49? Data, bilety i inne informacje

Wiele osób oprócz tego, kiedy KSW 49 się odbędzie, zastanawia się także, kiedy i gdzie kupić bilety. KSW 49 odbędzie się w połowie maja, jednak wejściówki już są dostępne w sprzedaży. Ceny zaczynają się od 70 zł, a za najdroższe miejsca trzeba zapłacić nawet 2300 zł (w sektorze ELITE VIP).

Więcej szczegółów w linku poniżej:

KUP BILETY NA GALĘ KSW 49

Karta walk KSW 49 również jest już powoli udostępniana przez organizatorów. Wiemy już, że zawalczą m.in. Michał Materla, który stoczy walkę z Anglikiem, Scottem Askhamem. Potwierdzona została także walka KSW 49 Roberto SOLDIĆ vs. Krystian KASZUBOWSKI.

Jak na razie zostały potwierdzone tylko 3 walki w oficjalnych komunikatach od organizatorów. Wszelkie dodatkowe informacje zamieszczamy w poniższym artykule. Tam na bieżąco aktualizujemy kartę walk KSW 49.

Wszelkie aktualności i najświeższe informacje o gali KSW 49 można także sprawdzać na stronie internetowej www.kswmma.com.

RadioZET.pl/KP