Zamknij

KSW 49: WALKI, karta walk, zawodnicy - kto walczy na gali KSW 49? [18.05]

Weronika Domoradzka
17.05.2019 09:09
KSW 49: WALKI, karta walk, zawodnicy - kto walczy na gali KSW 49? [18.05]

Walki KSW 49 - kto walczy podczas najbliższej gali w 2019 roku? Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 maja w ERGO ARENIE. Poniżej zbieramy najświeższe informacje o zawodnikach KSW 49, walki, karta walk i pozostałe szczegóły.

KSW 49: WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY - kto walczy na KSW 49? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o zbliżającej się kolejnej edycji gali. Dla fanów walk MMA zebraliśmy wszystkie potwierdzone informacje o KSW 49: WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY i inne.

KARTA WALK KSW 49: WALKI, ZAWODNICY - kto walczy?

Oficjalnie zostały już ogłoszone pierwsze nazwiska zawodników i pierwsze walki na KSW 49. Karta walk w całości zostanie podana prawdopodobnie dopiero na kilka dni przed wydarzeniem. Sprawdzamy jednak, co do tej pory wiadomo i kto walczy na KSW 49. Walki i zawodnicy, których nazwiska zostały już potwierdzone to między innymi Michał Materla, który stoczy walkę ze Scottem Askhamem.

Łącznie podczas gali zobaczymy 9 pojedynków. Poniżej znajdziecie więcej aktualnych informacji o tym, jak prezentuje się w tej chwili karta walk KSW 49walki poszczególnych zawodników. Na bieżąco dodajemy w tym miejscu także wszelkie zmiany.

WALKI KSW 49 - KARTA WALK I ZAWODNICY:

  • Michał Materla vs. Scott Askham
  • Roberto Soldić vs. Krystian Kaszubowski
  • Damian Grabowski vs. Karol Bedorf
  • Norman Parke vs. Artur Sowiński
  • Akop Szostak vs. Erko Jun
  • Martin Zawada vs. Thiago Silva
  • Antun Račić vs Paweł Polityło
  • TBA vs. TBA
  • TBA vs. TBA

Artykuł aktualizujemy na bieżąco, gdy tylko pojawiają się kolejni zawodnicy i walki KSW 49. Karta walk jest uzupełniana oficjalnymi informacjami od organizatorów.

Zawodnicy i WALKI - KSW 49: kiedy i gdzie się odbędzie?

Gala KSW 49 odbędzie się już w sobotę, 18 maja 2019 roku. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19.00 w ERGO ARENIE, czyli hali widowiskowo – sportowej, która położona jest na granicy dwóch miast: Gdańska i Sopotu. Na kilka tygodni przez wydarzeniem kibice mogli już poznać pierwsze nazwiska zawodników i walki na KSW 49.

Bilety na KSW 49 są już w sprzedaży (od 70 zł), jednak trzeba pamiętać, że najlepsze miejsce wyprzedają się bardzo szybko. Wejściówki na galę można kupić na stronie ebilet.pl.

Więcej aktualności można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia kswmma.com.

RadioZET.pl/KP