Zamknij

KSW 49 - Karta Walk. Kto walczy na gali Materla - Askham? Jakie walki?

Andreas Nicolaides
15.05.2019 08:00
KSW 49 - walki
fot. mat. pras.

KSW 49 - KARTA WALK: Kto wejdzie do klatki? Przed nami walki z udziałem czołowych zawodników MMA w Polsce. Gala KSW 49 na żywo na sport.radiozet.pl. Sprawdź kartę walk na KSW 49.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Materla - Askham?

Liczba głosów:

KSW 49 stanie pod znakiem walk o mistrzowskie pasy. Walka wieczoru to od dawna wyczekiwany przez kibiców pojedynek Materla - Askham. Jego stawką będzie mistrzostwo KSW wagi średniej. Walka Materla vs Askham będzie finałem turnieju KSW, w którym udział brali też Damian Janikowski i Martin Zawada.

Materla i Askham zmierzą się ze sobą po raz drugi. Pierwszą walkę - na KSW 42 - wygrał Anglik.

KSW 49 - WALKI. Kto walczy na gali?

Inne mistrzowskie starcie to walka Soldić - Kaszubowski. Obaj powalczą o pas kategorii półśredniej. Walka, która przyciąga duże zainteresowanie kibiców, to też pojedynek Bedorf - Grabowski. Dla Bedorfa będzie to pierwsza walka od października 2018 roku, kiedy to przegrał rywalizację o pas wagi ciężkiej z Philem de Friesem.

Podczas KSW 49 do klatki wejdą też Akop Szostak i Erko Jun. Dla polskiego zawodnika będzie to druga walka w KSW. Podczas wcześniejszego starcia z Jamiem Sloanem przypadkowo włożył rywalowi palec w oko i pojedynek został przerwany. Teraz powalczy z Junem, który ma za sobą dwie walki w KSW. W czerwcu 2018 roku pokonał Tomasza "Stracha" Oświecińskiego, natomiast w październiku okazał się lepszy od Popka. Walka Szostak - Jun odbędzie się w limicie do 120,2 kg.

Karta walk KSW 49 to także starcia Sowiński vs Parke i Zawada vs Silva. W klatce zobaczymy też m.in. Michała Andryszaka, który zmierzy się z Luisem Henrique. Oprócz tego dojdzie do walki Leszek krakowski vs michael Dubois.

Karta walk KSW 49. Jakie walki?

  • Michał Materla vs. Scott Askham - walka o pas wagi średniej
  • Roberto Soldić vs. Krystian Kaszubowski - walka o pas wagi półśredniej
  • Karol Bedorf vs. Damian Grabowski
  • Artur Sowiński vs. Norman Parke
  • Erko Jun  vs. Akop Szostak
  • Martin Zawada vs. Thiago Silva
  • Antun Račić vs. Paweł Polityło
  • Michał Andryszak vs. Luis Henrique
  • Leszek Krakowski vs. Michael Dubois

Gala KSW 49 na żywo odbędzie się 18 maja. Relacja online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN