KSW 48 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

Weronika Domoradzka
10.04.2019 09:23
KSW 48 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

KSW 48 - kiedy i gdzie się odbędzie? Data i miejsce kolejnej gali to dwie najważniejsze informacje, których poszukują fani MMA. Sprawdzamy, gdzie i kiedy KSW 48, jakie walki i pełna karta walk, a także pozostałe ważne informacje dotyczące wydarzenia.

KSW 48: kiedy i gdzie kolejna gala? DATA, MIEJSCE, WALKI - to najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia. Sprawdzamy, co warto wiedzieć przed galą KSW 48 i kiedy dokładnie się odbędzie.

KSW 48 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [DATA, MIEJSCE]

Kiedy KSW 48? Data została oficjalnie potwierdzona zaraz po zakończeniu gali KSW 47, która odbyła się w marcu. Następne wydarzenie, czyli gala KSW 48 odbędzie się już pod koniec kwietnia, a dokładnie w sobotę, 27 kwietnia 2019 roku. Kolejna gala KSW 48 w tym roku odbędzie się w Hali Globus w Lublinie.

» KSW 49 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

KIEDY KSW 48? Data, bilety i inne informacje

Wiele osób oprócz tego, kiedy KSW 48 się odbędzie, zastanawia się także, kiedy i gdzie kupić bilety. KSW 48 odbędzie się pod koniec kwietnia, jednak wejściówki już są dostępne w sprzedaży.

KUP BILETY NA GALĘ KSW 48

Karta walk KSW 48 również jest już powoli udostępniana przez organizatorów. Wiemy już, że zawalczą m.in. Roman Szymański, który stoczy walkę z zawodnikiem Salahdinem Parnasse. Potwierdzona została także walka KSW 48 Gracjan SZADZIŃSKI vs. Marian ZIÓŁKOWSKI. Jak na razie nie wszystkie walki zostały potwierdzone w oficjalnym komunikacie od organizatorów. Wszelkie dodatkowe informacje zamieszczamy w poniższym artykule. Tam na bieżąco aktualizujemy kartę walk KSW 48.

» KSW 48: WALKI, karta walk, zawodnicy - kto walczy na gali KSW 48 w Lublinie 27.04?

Wszelkie aktualności i najświeższe informacje o gali KSW 48 można sprawdzać na stronie internetowej www.kswmma.com.

RadioZET.pl/KP