KSW 48: WALKI, karta walk, zawodnicy - kto walczy na gali KSW 48 w Lublinie 27.04?

Weronika Domoradzka
19.04.2019 09:45
KSW 48: WALKI, karta walk, zawodnicy - kto walczy na gali KSW 48 w Lublinie 27.04?

Walki KSW 48 - kto walczy podczas najbliższej gali w 2019 roku? Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia w Hali Globus w Lublinie. Poniżej zbieramy najświeższe informacje o zawodnikach KSW 48, walki, karta walk i pozostałe szczegóły.

KSW 48: WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY - kto walczy na KSW 48 w Lublinie? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o zbliżającej się kolejnej edycji gali. Dla fanów walk MMA zebraliśmy wszystkie potwierdzone informacje o KSW 48: WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY i inne.

» KSW 48 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

KARTA WALK KSW 48: WALKI, ZAWODNICY - kto walczy?

Oficjalnie zostały już ogłoszone pierwsze nazwiska zawodników i pierwsze walki na KSW 48. Karta walk w całości zostanie podana prawdopodobnie dopiero na kilka dni przed wydarzeniem. Sprawdzamy jednak, co do tej pory wiadomo i kto walczy na KSW 48. Walki i zawodnicy, których nazwiska zostały już potwierdzone to między innymi Roman Szymański, który stoczy walkę z zawodnikiem Salahdinem Parnasse.

Łącznie podczas gali zobaczymy 9 pojedynków. Poniżej znajdziecie więcej aktualnych informacji o tym, jak prezentuje się w tej chwili karta walk KSW 48, walki poszczególnych zawodników. Na bieżąco dodajemy w tym miejscu także wszelkie zmiany.

WALKI KSW 48 - KARTA WALK I ZAWODNICY:

  • Roman Szymański vs. Salahdine Parnasse
  • Łukasz Jurkowski vs. Stjepan Bekavac
  • Gracjan Szadziński vs. Marian Ziółkowski
  • Filip Wolański vs. Filip Pejić
  • Michał Michalski vs. Miloš Janičić
  • Cezary Kęsik vs. Jakub Kamieniarz
  • Hubert Szymajda vs. Shamil Musaev
  • Sebastian Przybysz vs. Bogdan Barbu

Artykuł aktualizujemy na bieżąco, gdy tylko pojawiają się kolejni zawodnicy i walki KSW 48. Karta walk jest uzupełniana oficjalnymi informacjami od organizatorów.

» KSW 49: WALKI, karta walk, zawodnicy - kto walczy na gali KSW 49? [18.05]

Zawodnicy i WALKI - KSW 48 w Lublinie: kiedy?

Najbliższa gala KSW 48 odbędzie się już w sobotę, 27 kwietnia 2019 roku. Wydarzenie odbędzie się w Hali Globus w Lublinie o godzinie 19.00. Na kilka tygodni przez wydarzeniem kibice mogli już poznać pierwsze nazwiska zawodników i walki na KSW 48.

Bilety na KSW 48 są już w sprzedaży (od 49 zł), jednak trzeba pamiętać, że najlepsze miejsce wyprzedają się bardzo szybko. Wejściówki na galę można kupić na stronie ebilet.pl.

Więcej aktualności można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia kswmma.com.

RadioZET.pl/KP