Zamknij

KSW 47: Transmisja gali w TV i online. Gdzie oglądać na żywo?

Andreas Nicolaides
18.03.2019 19:00
KSW 47
fot. YouTube/KSW

Gala KSW 47 na żywo będzie transmitowana w TV i online w internecie. Sprawdź, gdzie oglądać KSW 47 i walkę Pudzianowski - Kołecki. To będzie jedno z najciekawszych wydarzeń MMA w Polsce ostatnich lat. KSW 47 odbędzie się w sobotę 23 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Relacja z KSW 47 na sport.radiozet.pl.

KUP BILETY NA GALĘ KSW 47: THE X-WARRIORS

KSW 47 na żywo będzie pokazywane w systemie PPV. To oznacza, że za dostęp do transmisji będzie trzeba zapłacić. Cena? 40 złotych. Transmisja KSW będzie dostępna w TV i online w internecie - na stronie ipla.tv i kswtv.com.

KSW 47 na żywo: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć?

  • ipla.tv
  • kswtv.com
  • PPV w telewizji

KSW 47 to gala, podczas której wystąpią czołowi polscy zawodnicy MMA. Walka wieczoru będzie starciem o mistrzowski pas wagi ciężkiej Narkun - De Fries. Oprócz tego kibiców czekają też dwie inne walki w wadze ciężkiej - Pudzianowski - Kołecki i Rodrigues - Ishi.

Do klatki wejdzie też brązowy medalista olimpijski w zapasach z Londynu - Damian Janikowski. jego rywalem będzie Aleksandar Ilić. Powalczą też m.in. Borys Mańkowski i Marcin Wrzosek. Karta Walk KSW 47 wygląda więc niezwykle imponująco.

KSW 47 live. Stream online w internecie

Najbliższa gala KSW będzie swego rodzaju jubileuszem dla federacji. 27 lutego 2004 roku odbyła się pierwsza w historii gala KSW, w tym roku właściciele Martin Lewandowski i Maciej Kawulski świętowali 15-lecie istnienia federacji.

KSW 47 live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl. Relacja na żywo w sobotę, 23 marca, od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN