KSW 47: PPV - jak zamówić transmisję KSW 47 online i w TV i ile kosztuje?

Weronika Domoradzka
23.03.2019 09:54
KSW 47: PPV - jak zamówić transmisję KSW 47 online i w TV i ile kosztuje?

KSW 47 PPV online i w TV - jak zamówić i ile kosztuje transmisja w internecie i w telewizji? Widzowie, którzy będą chcieli obejrzeć 47. galę MMA, muszą wykupić specjalny dostęp do streamu na żywo. Ponieważ gala odbędzie się już niedługo, sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach na żywo z tego wydarzenia oraz przede wszystkim jak zamówić PPV KSW 47 w internecie i TV.

PPV: KSW 47 online i w TV - ile kosztuje transmisja gali i jak zamówić dostęp? Najbliższa gala KSW 47 będzie pierwszą galą w 2019 roku. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 23 marca na Atlas Arenie w Łodzi o godzinie 19.00. Na kilka tygodni przez wydarzeniem kibice mogli już poznać pierwsze nazwiska zawodników i walki na KSW 47. Sprawdzamy informacje o wydarzeniu: gdzie oglądać online, ile kosztuje dostęp PPV KSW 47 i jak go zamówić m.in. w Cyfrowym Polsacie czy w UPC.

» KSW 47: WALKI, karta walk - kto walczy na gali KSW 47 w Łodzi 23.03?

KSW 47 PPV - jak zamówić i ile kosztuje dostęp? [CYFROWY POLSAT, NC+]

Darmowy stream KSW 47 online niestety nie będzie dostępny legalnie dla widzów. Aby móc oglądać galę, należy wykupić dostęp, czyli tak zwane Pay Per View, w skrócie PPV. KSW 47 w TV za darmo i transmisja z gali niestety również nie będzie dostępna dla widzów - tutaj również należy opłacić dostęp w zależności od tego, jaki dekoder posiadamy.

Niestety, nie wszystkie telewizje oferują swoim klientom abonamentowym dostęp do transmisji z wydarzenia. Między innymi jest to telewizja NC+. PPV KSW 47 będzie można za to wykupić na kilka sposobów w telewizji UPC oraz w Cyfrowym Polsacie.

Usługa PPV KSW 47 w Cyfrowym Polsacie kosztuje około 40 zł. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl logując się do panelu klienta lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50. Zamówienia można składać do 23 marca 2019 roku do momentu rozpoczęcia walki głównej.

Dodatkową opcją jest także zakup dostępu do transmisji PPV KSW 47 w Cyfrowym Polsacie przez SMS. Należy wysłać wiadomość o treści "NumerKartyDekodera.walka" na numer 7043 (koszt smsa to 0,62 zł). W miejscu "NumerKartyDekodera" należy wstawić numer karty dekodera Cyfrowego Polsatu, z którego korzystamy. Transmisja w jakości HD będzie dostępna na kanale 222 w jakości HD. Potwierdzenie nadania dostępu do wydarzenia również dostępne będzie na kanale 222.

Więcej informacji na temat możliwości wykupienia dostępu PPV KSW 47 w Cyfrowym Polsacie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

» KSW 47: Transmisja gali w TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

KSW 47 - PPV w UPC: jak zamówić i ile kosztuje?

Również abonenci UPC mają możliwość obejrzenia transmisji KSW 47. PPV w UPC kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp można zamówić m.in. wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do godziny 18.00 w dniu wydarzenia (dekoder UPC Mediabox; domyślny PIN to 0000).

W przypadku posiadania dekoderu Horizon lub MediaModuł CI+, PPV KSW 47 można zamówić telefonicznie (813 813 813) lub przez stronę internetową www.upc.pl/pakiety/promocje/ksw/. Na stronie można także uzyskać więcej informacji o transmisji z gali oraz przeczytać regulamin korzystania z usługi.

Więcej informacji i wszelkie szczegóły dotyczące zamówienia dostępu do transmisji PPV KSW 47 w UPC są dostępne na oficjalnej stronie internetowej.

» KSW 47: Walka Pudzianowski - Kołecki. Kiedy? O której godzinie?

KSW 47 - PPV online: jak zamówić i gdzie? [IPLA, KSW TV]

Dostęp do transmisji PPV KSW 47 online jak zawsze będzie można wykupić na stronie www.kswtv.com. Cena PPV KSW 47 to około 40 zł w zależności od wybranej metody płatności. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 23 marca 2019 o godzinie 19.00 czasu polskiego. Widzowie, którzy wykupią PPV KSW 47 online będą mogli oglądać walki do 72 godzin po zakończeniu gali.

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie można wykupić PPV KSW 47 online, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 47 kosztuje tu 40 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

PPV KSW 47 online można wykupić także na platformie IPLA.tv. Przed zakupem PPV KSW 47 należy utworzyć własne konto w serwisie lub zalogować się na istniejące już konto, a następnie dokonać płatności za transmisję. Dostęp obowiązuje na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie włączona transmisja KSW 47. Cena PPV również wynosi tutaj 40 zł.

KSW 47 online będzie można śledzić na sport.radiozet.pl. Relacja na żywo w sobotę, 23 marca, od godz. 20.00.

KSW 47 to gala, podczas której wystąpią czołowi polscy zawodnicy MMA. Walka wieczoru będzie starciem o mistrzowski pas wagi ciężkiej Narkun - De Fries. Oprócz tego kibiców czekają też dwie inne walki w wadze ciężkiej - Pudzianowski - Kołecki i Rodrigues - Ishi.

» KSW 47 - kiedy odbędzie się najbliższa gala i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

Do klatki wejdzie też brązowy medalista olimpijski w zapasach z Londynu - Damian Janikowski. jego rywalem będzie Aleksandar Ilić. Powalczą też m.in. Borys Mańkowski i Marcin Wrzosek.

RadioZET.pl/KP