Zamknij

KSW 47: Kiedy? O której godzinie gala Pudzianowski - Kołecki?

Andreas Nicolaides
18.03.2019 16:00
KSW 47 DATA
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

KSW 47: Kiedy odbędzie się gala MMA w Łodzi? W klatce zobaczymy m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Borysa Mańkowskiego i Tomasza Narkuna. O której godzinie rozpocznie się KSW 47?

KUP BILETY NA GALĘ KSW 47: THE X-WARRIORS

KSW 47. DATA wydarzenia to 23 marca, sobota. Wtedy do klatki gali w Łodzi wejdą największe gwiazdy MMA w Polsce. Kibice zobaczą walkę Pudzianowski - Kołecki na żywo, a także starcie o mistrzowski pas wagi ciężkiej Narkun - De Fries. Początek gali KSW 47 już o godz. 19.00.

KSW 47. Kiedy? O której godzinie gala i walki?

Na KSW 47 powalczy też Borys Mańkowski. Pierwotnie miał zmierzyć się z Dricusem Du Plessisem. Ostatecznie jednak jego rywalem będzie Norman Parke. Zawodnik z Irlandii Północnej to postać dobrze znana kibicom KSW. Walczył ostatnio na KSW 43 z Łukaszem Chlewickim, wcześniej dwukrotnie z Mateuszem Gamrotem.

Karta walk gali KSW 47 to też walki z udziałem Damiana Janikowskiego czy Fernando Rodriguesa Jr, a także pojedynek pań Karolina Owczarz - Marta Chojnoska.

KSW 47 DATA. Kiedy walki i gala Pudzianowski - Kołecki?

Kibice czekają oczywiście na starcie Pudzian - Kołecki, które zapowiadane jest jako pojedynek wielkich sił - najsilniejszy człowiek świata kontra mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów.

KSW 47 na żywo w sobotę, 23 marca, na sport.radiozet.pl. Początek relacji o godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN