KSW 46: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 46 w Gliwicach 1.12?

Weronika Domoradzka
30.11.2018 12:45
KSW 46: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 46 w Gliwicach 1.12?

Walki KSW 46 - kto walczy podczas ostatniej gali w 2018 roku? Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 1 grudnia na Arenie Gliwice. Poniżej zbieramy najświeższe informacje o zawodnikach oraz pełną kartę walk na KSW 46.

KSW 46: WALKI, KARTA WALK - kto walczy na KSW 46 w Gliwicach? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o zbliżającej się kolejnej edycji gali. Dla fanów walk MMA zebraliśmy wszystkie potwierdzone informacje o KSW 46: WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY i inne.

» KSW 46: PPV - jak zamówić, ile kosztuje transmisja i gdzie oglądać? «

KARTA WALK KSW 46: kto walczy? [WALKI, ZAWODNICY]

Oficjalnie zostały już ogłoszone pierwsze nazwiska zawodników i pierwsze walki na KSW 46. Karta walk w całości zostanie podana prawdopodobnie dopiero pod koniec listopada. Sprawdzamy jednak, co do tej pory wiadomo i kto walczy na KSW 46. Nazwiska potwierdzonych już zawodników KSW 46 to między innymi Mamed Khalidov i Tomasz Narkun. Łącznie podczas gali zobaczymy 9 pojedynków. Poniżej znajdziecie więcej aktualnych informacji o tym, jak prezentuje się karta walk KSW 46 w tej chwili.

» KSW 46 NA ŻYWO: Relacja i walka Khalidov Narkun ONLINE w internecie

WALKI KSW 46 - KARTA WALK I ZAWODNICY:

Artykuł aktualizujemy na bieżąco, gdy tylko pojawiają się kolejni zawodnicy i walki KSW 46. Karta walk jest uzupełniana oficjalnymi informacjami od organizatorów. Bilety na KSW 46 są już w sprzedaży, jednak trzeba pamiętać, że najlepsze miejsce wyprzedają się bardzo szybko. Wejściówki na galę można kupić na stronie ebilet.pl.

» KSW 46 - bilety: gdzie kupić wejściówki na galę i ile kosztują?

Zawodnicy i WALKI - KSW 46 w Gliwicach: kiedy?

Najbliższa gala KSW 46 będzie ostatnią galą w 2018 roku. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 1 grudnia na Arenie Gliwice o godzinie 19:00. Na kilka tygodni przez wydarzeniem kibice mogli już poznać pierwsze nazwiska zawodników i walki na KSW 46.

Więcej aktualności można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia kswmma.com.

RadioZET.pl/KP