KSW 46 - bilety: gdzie kupić wejściówki na galę i ile kosztują?

Weronika Domoradzka
10.10.2018 10:10
KSW 46 - bilety: gdzie kupić wejściówki na galę i ile kosztują?

Gdzie i po ile kupić bilety na KSW 46? Sprzedaż rozpoczęła się na początku października, a wejściówki wyprzedają się bardzo szybko! Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące najbliższej gali KSW w 2018 roku.

KSW 46 - BILETY: gdzie i za ile można kupić bilety na KSW 46 w Gliwicach? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów MMA, którzy w grudniu planują wybrać się na to wyjątkowe wydarzenie.

» Szpilka - Wach: kiedy walka, gdzie, o której godzinie? [INFORMACJE] «

Bilety na KSW 46 - kiedy i gdzie kupić?

Najbliższa gala KSW 46 tym razem odbędzie się z Polsce! Będzie to ostatnia gala w 2018 roku i odbędzie się w sobotę, 1 grudnia na Arenie Gliwice. Bilety na KSW 46 pojawiły się w sprzedaży 6 października na stronie ebilet.pl. Warto pospieszyć się z zakupem, ponieważ wejściówki wyprzedają się bardzo szybko!

» KSW 46: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 46 w Gliwicach 1.12?

KSW 46 - BILETY: ile kosztują bilety na galę w Gliwicach? [CENY]

Ceny biletów na KSW 46 w Gliwicach zależą przede wszystkim od miejsca, które wybierzemy. Oczywiście im lepsza widoczność, tym więcej będziemy musieli zapłacić. Ceny biletów na KSW 46 zaczynają się od 70 zł za wejściówki na trybunach, a za tzw. "Perfect View", czyli miejsca z najlepszym widokiem trzeba zapłacić około 300-350 zł.

Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu biletów na KSW 46, a także samej gali można znaleźć m.in. na stronach internetowych www.kswmma.com, ebilet.pl. Wszelkie aktualności publikujemy także na stronie sport.radiozet.pl. 

» Kiedy KSW 46? Kiedy i gdzie się odbędzie? [KARTA WALK, walka główna]

RadioZET.pl/KP