KSW 46: PPV - jak zamówić, ile kosztuje transmisja i gdzie oglądać?

Weronika Domoradzka
30.11.2018 12:13
KSW 46: PPV - jak zamówić, ile kosztuje transmisja i gdzie oglądać?

Ile kosztuje transmisja KSW 46 w PPV, jak zamówić i gdzie oglądać? Informacji na ten temat szuka wielu miłośników MMA. Widzowie, którzy chcą obejrzeć grudniową galę KSW 46 na żywo, muszą wykupić specjalny dostęp. Szczegółowe informacje na temat tego, jak zamówić PPV KSW 46 i gdzie oglądać w TV oraz online, można znaleźć poniżej.

KSW 46: PPV czy za darmo? Ile kosztuje transmisja KSW 46 w telewizji, a ile stream online? Czy można obejrzeć galę za darmo? Sprawdzamy szczegółowe informacje o PPV KSW 46.

» KSW 46 NA ŻYWO: Relacja i walka Khalidov Narkun ONLINE w internecie

KSW 46 - jak zamówić PPV, ile kosztuje dostęp? [CYFROWY POLSAT, UPC, VECTRA]

Dla wszystkich fanów MMA, którzy zastanawiają się, czy dostępny będzie stream KSW 46 online za darmo, nie mamy dobrych wiadomości. Jeśli chcemy obejrzeć grudniowe wydarzenie, musimy wykupić specjalny dostęp - PPV. KSW 46 również nie będzie można oglądać bezpłatnie w telewizji. W tym wypadku także niezbędne jest wykupienie dostępu.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu MMA kanał. Pakiet PPV KSW 46 w Cyfrowym Polsacie to koszt w wysokości 40 zł. Jak wykupić dostęp? To bardzo proste. Należy przełączyć się na specjalny kanał, a następnie postępować wedle instrukcji. Można także skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. 

Usługa PPV KSW 46 w UPC, Vectra, Inea oraz dla klientów innych kablówek także będzie dostępna. Aby zamówić dostęp, należy skontaktować się z wybranym Centrum Obsługi Klienta.

Przypominamy, że gala KSW 46 odbędzie się 1 grudnia w Gliwicach. Początek o 19:00.

» KSW 46: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 46 w Gliwicach 1.12? «

KSW 46 PPV: online - jak zamówić, ile kosztuje? [KSWTV, IPLA]

Dostęp do transmisji PPV KSW 46 online tradycyjnie będzie można wykupić na stronie www.kswtv.com. Cena PPV KSW 46 to 40 zł. Oprócz dostępu do transmisji gali KSW 46 na żywo, klienci będą mieli także możliwość zajrzenia okiem innych kamer zamontowanych zarówno na backstage’u, jak i w pokoju Ring Girls. Wszyscy, którzy wykupią PPV KSW 46, będą mieli dostęp do transmisji gali przez 3 dni licząc od momentu wystartowania wydarzenia MMA. Dodatkowo po wykupieniu PPV KSW 46 będzie można wybrać wersję językową komentarza - polską lub angielską.

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie można wykupić PPV KSW 46, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 46 - jak już wspominaliśmy powyżej - kosztuje tu 40 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

PPV KSW 46 można także wykupić na platformie Ipla.tv. W tym wypadku cena za dostęp wynosi również 40 zł. Galę KSW 46 na stronie Ipla.tv mogą obejrzeć jedynie osoby znajdujące się na terenie Polski.

» Khalidov - Narkun: o której godzinie walka na KSW 46, gdzie oglądać? «

RadioZET.pl/JW