KSW 45: Gdzie obejrzeć? Transmisja w TV i online w internecie

Andreas Nicolaides
04.10.2018 08:00
KSW 45
fot. mat. pras.

KSW 45 na żywo: Transmisja i walki w TV i online w internecie. Do klatki wejdą m.in. Popek, Materla, Janikowski, Bedorf czy Szostak. Gdzie obejrzeć KSW 45 w PPV? Relacja i wyniki na żywo online na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

KSW 45 to gala, która powinna zadowolić wszystkich kibiców MMA. W Londynie odbędzie się dwie walki mistrzowskie, freakfight z udziałem Popka, od dawna wyczekiwane starcie Materla - Janikowski czy debiut Akopa Szostaka. Walka wieczoru De Fries - Bedorf wyłoni mistrza KSW wagi ciężkiej, natomiast starcie Soldić - Du Plessis zdecyduje o tym, kto zdobędzie pas wagi półśredniej.

KSW 45 PPV: Transmisja TV i online w internecie

Na KSW 45 odbędzie się łącznie dziewięć walk. Bardzo ciekawie zapowiada się freakfight Popek - Jun. Obu zawodników łączy Tomasz Oświeciński. Aktor znany z filmów Patryka Vegi w swoim debiucie w MMA niespodziewanie pokonał Popka, aby w kolejnej walce przegrać z Junem.

Akop Szostak zadebiutuje w KSW walką z Johnem Smithem. Michał Andryszak skrzyżuje rękawice z Jamesem McSweeneyem. Na uwagę zasługuje też walka Askham - Wójcik. Wygrany tego pojedynku zmierzy się ze zwycięzcą starcia Materla - Janikowski.

KSW 45: walki na żywo. Gdzie obejrzeć galę?

Transmisja KSW 45 w PPV - w TV i online. Dostęp do gali będzie można wykupić u swoich dostawców usług TV. Cena? 40 zł. Galę KSW 45 będzie można obejrzeć też online w internecie na dwóch platformach - ipla.tv oraz kswtv.com.

KSW 45 na żywo - Relacja i wyniki, walki online na sport.radiozet.pl. Początek 6 października o godz. 19.00.

RadioZET.pl/AN