Federacja KSW po raz drugi zorganizuje galę w Londynie

Krzysztof Sobczak
06.06.2018 16:21
KSW 45 w Londynie
fot. KSW

Największa organizacja MMA w Europie wraca do Londynu. 6 października w The SSE Arena, Wembley odbędzie się KSW 45: The Return to Wembley. Pierwsze nazwiska bohaterów KSW 45 zostaną ogłoszone w sobotę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po znakomitym roku 2017, w którym Federacja KSW zorganizowała jedną z największych gal w historii MMA oraz odwiedziła po raz pierwszy Irlandię, w 2018 wraca do stolicy Wielkiej Brytanii po trzech latach od pierwszej zagranicznej gali KSW – KSW 32: Road to Wembley. Tamtej nocy w The SSE Arena, Wembley zasiadło niemal 10 000 widzów, aby zobaczyć w akcji m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Borysa Mańkowskiego, Tomasza Narkuna, Matusza Gamrota.

KSW 45 w Londynie

- Nasza poprzednia gala w Londynie była wielkim sukcesem – mówi jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski. - Jesteśmy zachwyceni, że znów będziemy mogli zaprezentować się naszym fanom na Wyspach. Obiecujemy, że i tym razem karta będzie naładowana czołowymi nazwiskami i wyśmienitymi zestawieniami. Tego nie można będzie przegapić!” - dodał.

Sprzedaż biletów na galę KSW 45 ruszy 7 czerwca o godz. 11.

KSW 44

Zanim KSW zawita do Londynu, wcześniej zorganizuje kolejną galę w kraju. Już 9 czerwca w Ergo Arenie w klatce zaprezentują się m.in. Michał Materla i Tomasz Oświeciński, a walkę wieczoru stoczą Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf.

Relacja na żywo z gali KSW 44 na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KSW/KS