Zamknij

KSW 45: Kolejność walk. Kto po kim wejdzie do klatki? [PROGRAM]

Andreas Nicolaides
06.10.2018 08:15
KSW
fot. mat. pras.

Karta walk KSW 45 wzbudza ogromne emocje. W Londynie zobaczymy największe gwiazdy polskiego MMA. Sprawdź dokładną kolejność walk KSW 45 - program. Kto po kim wejdzie do klatki? KSW 45 na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Gala KSW 45 rozpocznie się o godz. 19.00. Jako pierwsi do walki staną Leszek Krakowski i Alfie Davis. Później przyjdzie czas na wyczekiwany przez kibiców debiut. Swoją pierwsza walkę w KSW stoczy Akop Szostak. Jego rywalem będzie Jamie Sloane. Około godz. 20.00 powalczą Wagner Prado i Max Nunes, po nich do klatki wejdą James McSweeney i Thiago Silva.

KSW 45 - walki: Program gali w Londynie

Około godz. 21.00 rozpoczną się wielkie emocje. Marcin Wojcik i Scot Askham zmierzą się w walce, której stawką będzie udział w walce o mistrzowski pas wagi średniej. Wygrany powalczy ze zwycięzcą kolejnego pojedynku na KSW 45: Michał Materla - Damian Janikowski.

Po nich do klatki wejdą Dricus Du Plessis i Roberto Soldić. Stawką ich pojedynku będzie tytuł mistrza KSW w wadze półśredniej. Około godz. 22.30 dojdzie do walki Popek - Erko Jun. Na sam koniec zaplanowano walkę wieczoru gali KSW 45, czyli starcie Philip de Fries - Karol Bedorf o mistrzostwo wagi ciężkiej.

KSW 45 - KARTA WALK. Dokładna kolejność:

Leszek Krakowski - Alfie Davis
Akop Szostak - Jamie Sloane
Wagner Prado - Łukasz Parobiec
James McSweeney - Thiago Silva
Marcin Wójcik - Scott Askham
Dricus Du Plessis - Roberto Soldic: o pas mistrzowski KSW wagi półśredniej
Michał Materla - Damian Janikowski
Popek Monster - Erko Jun
Philip de Fries - Karol Bedorf: o pas mistrzowski KSW wagi ciężkiej

KSW 45 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online od godz. 19.00.

RadioZET.pl/AN