Zamknij

KSW 43: Federacja wraca do Wrocławia. Znamy datę

Krzysztof Sobczak
09.02.2018 10:34
KSW 43
fot. KSW

Po prawie 5 latach przerwy Federacja KSW wraca do stolicy Dolnego Śląska. Już 14 kwietnia odbędzie się czwarta w historii gala KSW we Wrocławiu.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Pudzianowski vs Bedorf?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Ostatnio kibice w Hali Stulecia mogli oglądać naszych zawodników w grudniu 2013 roku podczas KSW 25. W głównych walkach KSW 43 nie zabraknie największych gwiazd KSW oraz pojedynków mistrzowskich, pierwsze nazwiska bohaterów gali zostaną opublikowane w najbliższych dniach.

Zobacz także

Po raz pierwszy we Wrocławiu KSW pojawiło się w 2007 roku, kiedy to odbyła się tam gala z cyklu KSW Eliminacje. W ekstrafightach swoje pojedynki przez poddanie w pierwszej rundzie wygrali Łukasz Jurkowski i Mamed Khalidov. Rok później KSW znów zawitało do Hali Stulecia i tym razem kibice mogli oglądać po raz kolejny świetny występ Mameda, który w drugiej rundzie posłał na deski Petra Ondrusa.

Trzecia gala KSW we Wrocławiu odbyła się w grudniu 2013 roku i obfitowała w emocjonujące walki i piękne skończenia. Aż siedem pojedynków kończyło się przed czasem, a w najważniejszym starciu wieczoru Mamed Khalidov już w pierwszej rundzie odklepał Ryutę Sakuraia trójkątem nogami i zrewanżował mu się za remis z gali KSW 13.

Będzie hit?

Właściciele federacji zapowiadali, że jeszcze w tym półroczu dojdzie do hitowego starcia Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Ten drugi miał się bić na marcowej gali, ale ostatecznie został wycofany. Niewykluczone, że zawodnicy skrzyżują rękawice właśnie podczas wydarzenia we Wrocławiu.

KSW 42 w Łodzi

Gala KSW 43 odbędzie się nieco ponad miesiąc po KSW 42 (3 marca). W łódzkiej Atlas Arenie powalczą wówczas m.in. Mamed Chalidow z Tomaszem Narkunem, a także Łukasz "Juras" Jurkowski, Michał Materla i Mateusz Gamrot.

RadioZET.pl/KSW/KS