KSW 42 online w Ipla i KSW TV. Jak obejrzeć galę w internecie?

Andreas Nicolaides
26.02.2018 21:32
KSW 42
fot. KSW/mat. prasowe

KSW 42 na żywo w KSW TV i Ipla. Najbliższą galę Konfrontacji Sztuk Walki będzie można oglądać nie tylko w TV. Stream także online. Transmisja w internecie. Walka Khalidov - Narkun za darmo na sport.radiozet.pl.

KSW 42 na żywo w Ipla i KSW TV - jak oglądać?

Ipla i KSW TV to dwa oficjalne i legalne streamy gali KSW 42. Oba w PPV - za oglądanie trzeba zapłacić. Cena? 40 zł. Każdy, kto obawia się, że transmisja będzie się przycinać lub będzie w złej jakości, powinien sprawdzić, czy ma odpowiedni sprzęt komputerowy - poradnik KSW.

Zobacz także

Transmisje KSW w Ipla i KSW TV należy zamawiać w internecie - na oficjalnych stronach platform.

Khalidov - Narkun: o której godzinie walka KSW 42? Kiedy?

KSW 42 online. Stream live w internecie

Na KSW 42 kibice zobaczą mnóstwo emocjonujących walk. W starciu wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Oprócz nich do klatki wejdą też takie gwiazdy KSW jak Michał Materla, Łukasz Jurkowski czy Ariane Lipski.

 W walce o pas kategorii lekkiej zobaczymy z kolei Mateusza Gamrota w starciu z Grzegorzem Szulakowskim.KSWTV - jak zamówić KSW 42?

Nie przegap kolejnej gali największej federacji MMA w Europie. Jeśli chcesz zobaczyć hitowe starcie Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem oraz kolejne walki Materli, Gamrota, Jurasa i zjawiskowej Ariane Lipski koniecznie kup dostęp do legalnej transmisji na WWW.KSWTV.COM KSW 42 - 3 marca 2018, start 19:00 czasu polskiego.

UPC - jak zamówić KSW 42?

Zamówienie dostępu zależy od typu dekodera. Jeśli posiadasz dekoder Horizon lub MediaModuł CI+, zadzwoń na numer 813 813 813 lub zamów na stronie: www.upc.pl/ksw. Jeśli posiadasz dekoder UPC Mediabox, dostęp do KSW 42 możesz zamówić przez aplikację na kanale 90 dekodera.

Walka Khalidov - Narkun na żywo na sport.radiozet.pl. Gala KSW 42 online już 3 marca od godz. 19.00.

RadioZET.pl/AN