KSW 42: Pogromca Khalidova zabrał głos po walce: niech Mamed weźmie sobie kogoś słabszego

Maciej Walasek
04.03.2018 11:44
KSW 42: Pogromca Khalidova zabrał głos po walce: niech Mamed weźmie sobie kogoś słabszego
fot. YouTube/KSW

Tomasz Narkun pokonał Mameda Khalidova przez duszenie w trzeciej rundzie podczas gali KSW 42 w Łodzi. Po walce Narkun skomentował pojedynek zaznaczając, że w najbliższym czasie nie chce myśleć o rewanżu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W pierwszych dwóch rundach przewaga leżała po stronie Khalidova, który zadał więcej ciosów. Jednak w trzeciej części Narkun ruszył do walki. Chociaż przeciwnik zdołał go powalić na deski, ten założył dźwignię, przez co Khalidov musiał się poddać.

- Mój plan na ten pojedynek był taki, by zacząć właśnie w trzeciej rundzie. Chciałem dać mu się wystrzelać i wiedziałem, że jego siły będą opadały w miarę upływu minut. Takie były moje założenia z narożnikiem, w trzeciej rundzie miałem się odpalić i to zakończyć. Tak się też stało – mówił zaraz po walce.

- Nic tylko się cieszyć i jeszcze raz: wielki szacunek dla Mameda, jest niesamowitym człowiekiem i zawodnikiem. Jednak nie chcę teraz rewanżu z nim. Myślę, że Mamed powinien teraz wziąć sobie kogoś słabszego na odbudowanie. Ja teraz wrócę do swojej kategorii i będę bronił pasa, myślę że niebawem mnie zobaczycie.

- Robienie od razu rewanżu byłoby głupie. Może fajnie by się sprzedało Chalidow kontra Materla? Obaj zaliczyli porażkę i fajnie, gdyby na odbudowanie stoczyli ze sobą batalię – zakończył.

Po pojedynku Khalidov podkreślał, że chce rewanżu i zwrócił uwagę na walkę o pas Tomasza Narkuna w jego kategorii wagowej.

RadioZET.pl/MW