KSW 42: Walka Khalidov - Narkun. Kiedy? O której godzinie?

Andreas Nicolaides
26.02.2018 21:36
Khalidov - Narkun
fot. KSW/YouTube

Walka Khalidov - Narkun będzie głównym daniem karty walk KSW 42. To starcie dwóch mistrzów największej w Polsce federacji MMA - od dawna wyczekiwane przez kibiców. Kiedy odbędzie się ten pojedynek? O której godzinie walka Khalidov - Narkun na KSW 42?

Khalidov - Narkun - kiedy? o której godzinie walka?

Walka Khalidov - Narkun na KSW 42 na żywo odbędzie się 3 marca około godz. 23.15.

Gala KSW 42 będzie pierwszą tej federacji w 2018 roku. Konfrontacja Sztuk Walki chce jednak wejść w rok z mocnym uderzeniem. Dowodem tego jest wspaniała karta walk, której głównym punktem jest starcie Mameda Khalidova i Tomasza Narkuna.

KSW 42

Khalidov to bez wątpienia żywa legenda i największa gwiazda KSW. W swoim dorobku ma aż 20 walk dla tej federacji. Nie przegrał żadnej z nich. W swoim ostatnim pojedynku - na KSW 39 - pokonał Borysa Mańkowskiego. Tamto starcie odbyła się na identycznych zasadach co nadchodzące z Narkunem - zmierzyli się w nim mistrzowie dwóch kategorii wagowych.

KSW 42 na żywo. PPV i transmisja online w internecie

Dla Khalidova starcie z Narkunem będzie zresztą trzecim kolejnym, w którym zmierzy się z wielką gwiazdą KSW. Przed Mańkowskim walczył z Michałem Materlą. Wygrał już w 31 sekundzie po TKO.

Tomasz Narkun to mistrz KSW kategorii półciężkiej. Ostatni raz w Konfrontacji Sztuk Walki walczył na tej samej gali co Khalidov - KSW 39. jego rywalem był Marcin Wójcik. Walka zakończyła się zwycięstwem Narkuna w pierwszej rundzie. Mistrzowski pas KSW zdobył w 2015 roku na gali Road to Wembley. Za sobą ma już trzy udane obrony.

KSW 42 - data. Kiedy i o której godzinie?

Trudno wskazać, który z zawodników będzie faworytem tej walki na KSW 42. Pojedynek Khalidov - Narkun z pewnością dostarczy jednak niesamowitych emocji. Tym bardziej, że wcześniej kibice będą oglądać walki m.in. z udziałem Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego czy Michała Materli.

Gala KSW 42 na żywo na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 20.00.

Khalidov - Narkun na KSW 42 [WIDEO]:

RadioZET.pl/AN