Zamknij

KSW 42: Mateusz Gamrot poznał rywala

Krzysztof Sobczak
24.01.2018 17:44
Gamrot vs Szulakowski
fot. KSW

Grzegorz Szulakowski (9-1, 2 KO, 5 Sub) imponującą serią czterech wygranych w KSW zapewnił sobie szansę na starcie z niepokonanym mistrzem KSW, Mateuszem Gamrotem (13-0, 4 KO, 3 Sub), 3 marca na gali KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie.

Zagłosuj

Czy Mateusz Gamrot obroni mistrzowski pas?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mateusz Gamrot to najmłodszy i jedyny niepokonany aktualnie panujący mistrz KSW. Urodzony w Kudowie-Zdroju 27-latek nie przegrał żadnej walki od momentu rozpoczęcia zawodowej kariery w 2012 roku. „Gamer” dwie ostatnie walki stoczył z Normanem Parke'iem - w obu było mnóstwo negatywnych emocji, co w tym drugim przypadku doprowadziło do przerwania pojedynku ze względu na faul Polaka.

Zobacz także

Szulakowskiemu szansę walki o pas zapewniła seria 8 wygranych z rzędu. „Szuli” ostatnie cztery z tych pojedynków wygrał w KSW, z czego trzy przed czasem. Zawodnik z Namysłowa po raz ostatni pojawił się w klatce na gali KSW 41, kiedy pokonał Kamila Szymuszowskiego.

Trzy walki mistrzowskie

Na KSW 42 w Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamrot oraz Ariane Lipski. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem. Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz „Juras” Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W wadze półciężkiej staną naprzeciw Marcin Wójcik i Chris Fields. W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka, Karolina Owczarz oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka sportów uderzanych, Paulina Raszewska.

RadioZET.pl/KSW/KS