KSW 41: Szpilka zaatakował Oświecińskiego! Zwalił go z krzesła [WIDEO]

Andreas Nicolaides
23.12.2017 23:51
KSW 41: Szpilka zaatakował Oświecińskiego! Zwalił go z krzesła [WIDEO]
fot. Twitter/KSW

Artur Szpilka stał się niespodziewanym bohaterem walki Popek - Oświeciński na KSW 41. Po jej zakończeniu wszedł do klatki i zaatakował wyczerpanego Stracha, który wcześniej wyzwał go do pojedynku.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Strachu - Szpilka?

Liczba głosów:

Tomasz Oświeciński niespodziewanie wygrał z Popkiem w drugiej rundzie. Po walce był tak zmęczony, że długo nie podnosił się z parkietu. Do wywiadu z Mateuszem Borkiem przystąpił siędząc na krześle.

Zobacz także

Dziennikarz Polsatu zapytał go, czy po tym starciu dalej chce bawić się w KSW. - Tak - odpowiedział. Po chwili dodał, że chce walczyć ze Szpilką.

Borek oznajmił, że Szpilka jest na trybunach. Na reakcję pięściarza nie trzeba było długo czekać. Zaproszony do klatki wszedł do niej i - czego mało kto się spodziewał - zaatakował Stracha. Było to o tyle dziwne, że Oświeciński był tak zmęczony, że nie miał nawet siły wstać. Szpilka zrzucił go z krzesła.

Jeszcze przed rozpoczęciem KSW 41 właściciel federacji Martin Lewandowski mówił, że Szpilka może powalczyć w KSW. Po tej sytuacji wydaje się to bardzo prawdopodobne. Być może juz w 2018 roku zobaczymy walkę Szpilka - Oświeciński.

RadioZET.pl/AN