Zamknij

KSW 41: Walka Popek - Strachu, czyli wielki freak fight w Katowicach

Andreas Nicolaides
19.12.2017 15:00
KSW 41: Walka Popek - Strachu, czyli wielki freak fight w Katowicach
fot. YouTube/KSW

KSW 41 Popek - Strachu to walka, która budzi ogromne zainteresowanie kibiców. Starcie Popek - Oświeciński na żywo już w sobotę, 23 grudnia. Walka Popek - Strachu na żywo live stream online w internecie. Transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć?

Popek - Strachu na żywo live stream online w internecie

Popek to postać znana sympatykom KSW. W swoim dorobku ma już dwie walki dla największej polskiej federacji MMA. W debiucie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, ale w kolejnej walce okazał się lepszy od Roberta Burneiki. Teraz jego rywalem będzie Tomasz Oświeciński, dla którego będzie to pierwsza walka w KSW.

Walka Popek - Strachu na KSW 41 będzie jedną z walk wieczoru. Zawodnicy wejdą do oktagonu tuż przed starciem o mistrzowski pas KSW wagi półśredniej: Mańkowski - Soldić. Pierwotnie Borys Mańkowski miał się zmierzyć z Dircusem Du Plessisem, ale jego rywal musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Popek - Strachu?

Liczba głosów:

KSW 41 i walka Popek - Strachu. Transmisja. Gdzie obejrzeć?

Oprócz walki Popek - Strachu na KSW 41 dojdzie do starć z udziałem takich zawodników jak Fernando Rodrigues Jr, Damian Janikowski, Artur Sowiński czy wspomniany wcześniej Borys Mańkowski.

Walka Popek - Strachu na żywo w sobotę, 23 grudnia na KSW 41. Transmisja live w TV i online stream w internecie. Popek - Oświeciński i KSW 41 na żywo na sport.radiozet.pl.

Sprawdź, gdzie obejrzeć KSW 41 i walkę Popek - Strachu [KLIK]

RadioZET.pl/AN