Zamknij

KSW 41: Popek - Oświeciński. O której godzinie walka na żywo?

Andreas Nicolaides
22.12.2017 22:19
KSW Popek - Oświeciński
fot. YouTube/KSW

Popek - Oświeciński na KSW 41 - O której godzinie? Hitowa walka na KSW 41 w Katowicach już w sobotę, 23 grudnia. Sprawdź, kiedy odbędzie się walka. KSW 41 Popek - Strachu o której godzinie?

Popek Strachu na żywo na KSW 41 w sobotę 23 grudnia

Popek - Oświeciński to walka KSW 41, która budzi największe zainteresowanie. To prawdopodobnie największy freakfight w historii polskich sportów walki. Z jednej strony raper, z drugiej - aktor. Popek Monster stoczy swoją już szóstą walkę w klatce, Tomasz Oświeciński zadebiutuje w MMA.

Popek - Oświeciński: o której godzinie walka na żywo KSW 41?

Strachu, znany z filmów Patryka Vegi, zrzuca z siebie presję. - Nic nie muszę. Nie jestem zawodnikiem MMA. Dopiero zaczynam - mówi. O wiele więcej do stracenia ma Popek. To właśnie Król Albanii będzie faworytem walki Popek - Strachu Oświeciński. Góruje nad rywalem przede wszystkim doświadczeniem. Jak sam zapewnia, jego ogromną zaletą jest mocny cios. Walkę skończyć może jednym uderzeniem.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Popek - Oświeciński?

Liczba głosów:

Walka Oświeciński - Popek to kolejny już tak wielki freakfight w historii KSW. Dwa poprzednie z udziałem Popka cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Pierwszy przegrał z Pudzianem, w drugim łatwo pokonał Roberta Burneikę. 

Walka Popek - Oświeciński na żywo odbędzie się około godz. 23.00. Gala KSW 41 online w sobotę, 23 grudnia. KSW stream w internecie na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN