Zamknij

Pudzianowski poznał rywala w KSW 40!

Mikołaj Pietraszewski
07.09.2017 10:32
Pudzianowski
fot. East News

Mariusz Pudzianowski poznał swojego kolejnego rywala w ramach cyklu KSW. Będzie nim Brytyjczyk James McSweeney. Walka odbędzie się 22 października w Dublinie, a rywal Polaka już zapowiada, że pośle go na deski.

36-letni McSweeney to postać znana polskim kibicom, ponieważ w ostatnich latach dwukrotnie mierzył się z naszym rodakami. W październiku 2015 roku zwyciężył w walce z Marcinem Różalskim, natomiast w marcu 2016 roku został przez techniczny nokaut pokonany przez Karola Bedorfa.

Zobacz także

- Jestem głodny walki. Pudzianowski to świetny przeciwnik. Duży i bardzo silny. Ale to nie są zawody strongmanów. Nie mogę się już doczekać chwili, kiedy poślę go na deski przed moją rodziną z Irlandii. Mój kraj stoi za mną, a każdy Irlandczyk z pewnością będzie mnie wspierać - deklaruje, cytowany przez WP, zawodnik.

Przypomnijmy, że ew. zwycięstwo Pudzianowskiego byłoby kontynuacją jego ostatniej dobrej passy - w maju pokonał bowiem Tyberiusza Kowalczyka (KSW 39), a w grudniu Pawła Mikołajuwa, znanego jako "Popek" (KSW 37).

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl/MP