KSW 40 PPV. Jak zamówić w Ipla, UPC, Netia czy Cyfrowym Polsacie?

Andreas Nicolaides
18.10.2017 21:00
KSW 40 w Dublinie
fot. mat. pras.

KSW 40 PPV. Jak zamówić transmisję gali w Ipla, UPC, Netia czy Cyfrowym Polsacie? Gdzie obejrzeć stream online w internecie? Ile kosztuje Pay Per View gali KSW 40 w Dublinie i pojedynku Pudzian vs McSweeney?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

KSW 40 w Dublinie będzie drugą w historii galą KSW poza granicami Polski. Poprzednią była KSW 32: Road to Wembley w Anglii.

Tym razem kibice będa pasjonować się walkami z udziałem takich zawodników jak Anzor Azhiev, Mateusz Gamrot czy wracający do klatki Michał Materla. W walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Jamesa McSweeneya.

KSW 40 - PPV, Ipla, Netia, UPC, Cyfrowy Polsat. Jak zamówić?

Cyfrowy Polsat

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222. 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043, 
- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego). 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali, czyli 22 października br. 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim, e-płatności. 

KSW TV

Wyjątkowa platforma Internetowa KSW TV zapewnia widzom nie tylko możliwość oglądania wszystkich pojedynków, ale również dostęp do kulisów gali, szatni zawodników i garderoby KSW girls. Subskrybenci mogą nie tylko zmieniać jakość transmisji, ale również wybierać język komentarza. KSW TV pozwala również na przewijanie gali w trakcie jej trwania oraz oglądanie walk jeszcze przez następne 72 godziny. 

Ipla TV

Galę KSW 40 na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (wybrane modele: Samsung, LG, Panasonic), urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem. 

UPC

Informacja na temat zamówienia KSW 40 w UPC pojawi się w najbliższym czasie.

Netia

Aby obejrzeć Galę KSW40 w Netii, zamów dostęp na dekoderze Netia Player. 

Multimedia Polska

Aby obejrzeć Galę KSW40 w Multimedia Polska zadzwoń 345 345 345, wejdź na kanał 10 w dekoderze lub na stronę ebok.multimedia.pl, albo przyjdź do Biura Obsługi Klienta.

Informacje na temat zamówień PPV KSW 40 zaczerpnięte z oficjalnej strony KSW.

KSW 40 na żywo stream online w internecie na sport.radiozet.pl. Gala odbędzie się w niedzielę 22 października. Początek relacji o godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN