KSW 40 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?

Weronika Domoradzka
17.10.2017 13:30
KSW 40 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?

KSW 40 online i w TV - PPV czy za darmo? Widzowie, którzy będą chcieli obejrzeć jubileuszową galę MMA, muszą wykupić dostęp do transmisji. KSW 40 odbędzie się już w niedzielę, 22 października 2017. Sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach na żywo z tego wydarzenia. Jak wykupić stream KSW 40 w internecie i TV?

PPV: KSW 40 online i w TV - ile kosztuje transmisja gali i jak wykupić dostęp? Jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się w tym roku w Dublinie w amfiteatralnej hali 3Arena. Sprawdzamy informacje o wydarzeniu: gdzie oglądać online, ile kosztuje dostęp i jak go wykupić.

KSW 40: PPV - jak zamawiać?

Transmisja KSW 40 online dostępna będzie na www.kswtv.com oraz na platformie IPLA.tv. Kosz PPV KSW 40 wynosi około 40 zł w zależności od wybranej metody płatności. Transmisja rozpocznie się w niedzielę, 22 października 2017 o godzinie 19.00 czasu polskiego. Widzowie, którzy wykupią PPV KSW 40 będą mogli oglądać walki do 72 godzin po zakończeniu gali.

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie dostępna jest transmisja PPV KSW 40, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie będzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 40 to koszt 40 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

Podobnie zasady obowiązują na platformie IPLA.tv - przed zakupem należy utworzyć własne konto, a następnie dokonać płatności za stream KSW 40 na żywo. Dostęp obowiązuje na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie włączona transmisja KSW 40.

KSW 40 - PPV. Ile kosztuje dostęp do transmisji? [CENA]

Darmowy stream i transmisja KSW 40 online niestety nie będą dostępne dla widzów. Aby móc oglądać galę, należy wykupić dostęp, czyli tak zwane Pay Per View, w skrócie PPV. KSW 40 niestety nie będzie można zobaczyć za darmo w telewizji - tutaj również należy opłacić dostęp do transmisji.

Usługa PPV KSW40 jest dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu i kosztuje 40 zł. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl logując się do panelu klienta lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z telefonu komórkowego). Dodatkową opcją jest także zakup dostępu do transmisji KSW 40 przez SMS. Należy wysłać wiadomość o treści "NumerKartyDekodera.walka" na numer 7043 (koszt smsa to 0,62 zł). W miejscu "NumerKartyDekodera" należy wstawić numer karty dekodera Cyfrowego Polsatu, z którego korzystamy.

Największa organizacja MMA w Europie właśnie tam zorganizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski. Bilety na KSW 40 na żywo są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie ebilet.pl.

RadioZET.pl/KP