Zamknij

KSW 39: Hejt w sieci! Kolejne problemy z internetowymi transmisjami

Dominik Gołdyn
28.05.2017 10:33
KSW 39: Hejt w sieci! Kolejne problemy z internetowymi transmisjami
fot. Twitter/PGE Narodowy

Gala KSW 39 na Stadionie Narodowym za nami! Hitowe pojedynki wygrali Mamed Khalidov, Marcin Różalski, Popek oraz Mariusz Pudzianowski. Część z widzów mogła ich jednak nie zobaczyć. Problemem okazała się internetowa transmisja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fani MMA, którzy nie mogli znaleźć się na największej gali MMA w Europie na Stadionie Narodowym w Warszawie, mogli skorzystać z legalnych transmisji live w TV i online. Wystarczyło wykupić usługę w systemie PPV i oddać się sportowym emocjom w domowym zaciszu.

Zobacz także

Dostęp do gali stream z legalnego źródła oferowała oficjalna telewizja KSW TV na kswtv.com oraz ipla.tv. Tuż po godzinie 19 na internetowych forach i we wpisach na portalach społecznościowych wylała się fala hejtu na organizatorów transmisji. Internauci skarżyli się na brak dostępu do streamu.

Zobacz także

To nie pierwszy raz, kiedy telewizja Polsat i serwis ipla.tv są atakowana za brak sygnału w internetowych streamach. Podobna sytuacja miała miejsce w trakcie Euro 2016 we Francji. Osoby, które zapłaciły 99 złotych za możliwość oglądania wszystkich meczów Euro 2016 za pośrednictwem platformy Ipla narzekały na bardzo niską jakość obrazu, włączające się co chwilę buforowanie, a nawet zupełnie niedziałająca usługę.

RadioZET.pl/DG