Zamknij

KSW 39 online i w TV - sprawdzamy darmowy stream KSW

Anna Skalik
24.05.2017 09:00
KSW 39 online stream
fot. plakat

KSW 39 online i w telewizji za darmo czy płatnie? Sprawdzamy czy są legalne streamy i transmisje gali KSW Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gdzie oglądać KSW 39 za darmo?

Stream KSW 39 za darmo czy płatny? Gdzie oglądać galę bezpłatnie w telewizji? Takie pytania jak pojawiają się przed każdym wydarzeniem. Gale KSW zwykle dostępne są w streamie płatnym m.in. na Ipla.tv oraz w KSW.tv. Tylko kilka widowisk transmitowanych było na ogólnodostępnych streamach, mimo to darmowe transmisje Konfrontacji Sztuk Walki poszukiwane są w sieci. Niektórzy fani szukają u operatorów specjalnych promocji z szansą na to, że będą mogli wydarzenie zobaczyć bezpłatnie - np. w ramach testu danej usługi. Sprawdzamy czy są legalne sposoby na to, by KSW 39 oglądać bez płacenia.

KSW 39 ONLINE stream

Gala KSW 39 online dostępna będzie płatnie na platformie Ipla.pl oraz w KSWTV.com. Cena tego streamu wynosić będzie tradycyjnie już od 40 złotych. Na Ipli w ramach streamu wydarzenie oglądać można w aplikacji dla PC, Samsung SmartTV (2012-17), LG SmartTV (2011-16), Panasonic SmartTV (2014-17), Android, iOS, Windows Phone i Netia Player. Co ważne, stream będzie dostępny wyłącznie na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony!

KSW 39 za darmo - gdzie oglądać?

Choć nie ma możliwości oglądania widowiska bezpłatnie za pomocą streamu w sieci i nie ma również darmowej transmisji KSW w TV ( KSW 39 dostępne jest w PPV), to jednak jest sposób, by nie płacić za stream Konfrontacji Sztuk Walki i móc wydarzenie obejrzeć. Jaki? Wyjście do pubu, baru czy restauracji w swoim mieście. Gdzie sprawdzić, kto legalnie transmituje KSW? Pełna lista autoryzowanych punktów w całej Polsce dostępna jest na RadioZET.pl.

Gala KSW 39 Colosseum odbędzie się 27.05.. Początek streamów o godzinie 19.00. Najpierw będą transmisje ze studia, a potem przeniesiemy się na Stadion Narodowy w Warszawie, gdzie odbędzie się aż 11 walk, w tym 5 o pas mistrzowski. Wśród starć tego wieczoru są m.in. walki:

Mamed Khalidov vs Borys Mańkowski (do 84 kg, starcie mistrzów KSW)
Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk (do 120 kg)
Fernando Rodrigues Jr. vs Marcin Różalski (do 120 kg, o mistrzowski pas KSW)
Popek vs Robert Burneika
Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (do 93 kg, o mistrzowski pas KSW)
Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (do 93 kg)
Mateusz Gamrot vs Norman Parke (do 70 kg, o mistrzowski pas KSW

Dokładna karta walk gali oraz inne informacje znajdują się w linkach poniżej.

KSW 39: KARTA WALK - pełna rozpiska gali

KSW 39 - PPV, jak zamówić, jakie ceny?

RadioZET.pl/SA