Pudzianowski do oszusta: Mendo, nasr** ci na kark, padalcu

Andreas Nicolaides
07.03.2017 18:17
Mariusz Pudzianowski
fot. PAP

Mariusz Pudzianowski był mocno wkurzony, po tym jak dowiedział się, że internetowy oszust podszywa się pod niego i zarabia na jego nazwisku duże pieniądze. Nie przebierał w słowach i zapowiedział zgłoszenie sprawy do prokuratury.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Pewien internauta stworzył na Facebooku fałszywy profil Pudzianowskiego. Ogłaszał na nim konkursy, w których do wygrania był Hummer (samochód) gwiazdy KSW. Jak zareagował na to "Pudzian"?

- Mendo znajdę Cię tak czy tak w tym wirtualnym świecie i nasr** na kark padalcu!!!! - napisał. Całą sytuację skomentował też w rozmowie z "Super Expressem".

- Kolejny raz ten oszust podszywa się pode mnie. Na fałszywych kontach najpierw obiecywał w konkursie moje Lamborghini, teraz Hummera. Zgłaszałem sprawę do Facebooka, ale kolejne fałszywe konta odrastają jak odcinane głowy Hydry. Codziennie dostaję tysiące wiadomości od ludzi, którzy dali się nabrać. Oszust namawia ich do wysyłania drogich SMS-ów. W ten sposób zarabia fortunę - powiedział.

Dodał, że sprawę jak najszybciej zgłosi na policje i do prokuratury.

Mariusz Pudzianowski będzie jedną z największych gwiazd gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Wystąpi w walce wieczoru. Jego rywalem będzie Tyberiusz Kowalczyk.

RadioZET.pl/AN