Zamknij

KSW 39: Popek kontra Hardkorowy Koksu na Stadionie Narodowym!

Andreas Nicolaides
27.02.2017 11:55
Popek, KSW
fot. East News

KSW 39 na Stadionie Narodowym z walką Popek - Burneika w karcie zapowiada się niezwykle interesująco. Obaj z zawodowym MMA nie mają wiele wspólnego, ale potrafią zrobić show. Popek będzie chciał zrehabilitować się z porażkę z Pudzianem, Hardkorowy Koksu... zapewne dobrze się bawić.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Popek - Burneika?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Popek bardzo poważnie podszedł do swojego debiutu w KSW. Długo przygotowywał się do walki z Pudzianowskim, trenował pod okiem samego Marcina Różalskiego. Mimo tego nie wytrzymał w starciu z byłym strongmanem nawet minuty. Teraz stanie przeciwko kolejnemu "gigantowi".

Ważący około 130 kg Robert Burneika to ulubieniec kibiców. Podobnie jednak jak Popek (cztery walki) nie ma wielkiego doświadczenia w MMA. Stoczył w swojej karierze dwa pojedynki - z Marcinem Najmanem i Dawidem Ozdobą. Oba wygrał. Jak sam jednak wielokrotnie podkreślał, do żadnej specjalnie się nie przygotowywał.

Walka Popek - Hardkorowy Koksu to kolejny wielki hit gali KSW 39 na Narodowym. Oprócz znanego rapera i siłacza w Warszawie zobaczymy jeszcze m.in. walki z udziałem Pudzianowskiego, Khalidova, Różalskiego, Bedorfa, Mańkowskiego, Jurkowskiego czy Janikowskiego. Tak mocnej karty walk nie było nigdy wcześniej.

Gala KSW 39 odbędzie się 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

RadioZET.pl/AN