Zamknij

KSW 39 Colosseum: Pudzian - Kowalczyk: O której godzinie walka?

Andreas Nicolaides
24.05.2017 09:30
Mariusz Pudzianowski
fot. East News

Pudzian - Kowalczyk na KSW 39 - O której godzinie? Walka na KSW 39 Colosseum na Stadionie Narodowym już w sobotę, 27 maja. Sprawdź, kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek. KSW 39 Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk o której godzinie?

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pudzian vs Kowalczyk - to będzie prawdziwe starcie gigantów. Zmierzą się w nim byli strongmani, których głównym atutem w sobotniej walce będzie oczywiście siła! Za Pudzianowskim na pewno przemawia doświadczenie, po stronie Kowalczyka stoi natomiast "głód zwycięstwa". Poza tym Tyberiusz będzie chciał zrewanżować się Pudzianowi za porażki, jakich doznał w starciu z nim w strongmanach.

KSW 39
fot.

- Zrobimy mega walkę, w stójce - jak prawdziwi gladiatorzy. Damy sobie po mordzie. Iskry będą się sypały, będziemy bić się na pięści jak prawdziwi faceci - powiedział przed starciem Kowalczyk.

Pudzian - Kowalczyk: O której godzinie walka na KSW 39?

Walka Pudzian - Tyberiusz Kowalczyk odbędzie się w sobotę, 27 maja. To będzie przedostatnia walka całej gali KSW 39. Zakładamy, że rozpocznie się około godz. 23.30, a być może nawet około północy. Godzina zależna jest od tego, jak długo trwać będą poprzednie pojedynki, a w tym przypadku będzie ich aż dziewięć.

Walka Pudzian - Kowalczyk na żywo odbędzie się około godz. 23.30. Gala KSW 39 online w sobotę, 27 maja. Live stream na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN