Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Burneika wyśmiał Popka na konferencji KSW. Odpowiedź? "Dostaniesz wpie..." [WIDEO]

26.05.2017 10:28
sport

Popek - Burneika na żywo na KSW 39 już w sobotę! Przedsmak tego pojedynku mieliśmy na konferencji prasowej, gdzie doszło do ostrej wymiany zdań. Burneika wyśmiał Popka, a ten zapewnił go, że dostanie wpie...

Popek fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Walka Popek - Burneika wzbudza chyba największe emocje spośród wszystkich starć KSW 39. To tzw. freakfight, jakiego nigdy wcześniej nie było - dwaj zawodnicy bez większego doświadczenia, na co dzień niezwiązani z MMA. Co powiedzieli sobie na konferencji?

- Treningi jakie były, pokazywałem. Na kaktusy, na arbuzy. Jego głowa też podobna do arbuza, trochę zielonego jest, w środku też się wiele nie rożni. Do rozwalania pasuje bardzo. I tyle na ten temat - powiedział Hardkorowy Koksu. - Przepraszam, to ja mam miąższ w głowie - dopytał Popek? - Dopiero się obudziłeś? - odpowiedział Burneika.

Sam Popek nie dopuszcza do siebie myśli, że może przegrać tę walkę. 

- Burneika dostanie ciężki wpie… Co tu dużo mówić, nie trenował, może zgubić jeszcze dwa kilogramy, mogą mu rosnąć bicepsy, tricepsy, pięty, łydki, nie interesuje mnie to, ja jestem pewny siebie, za ciężko zapie… - powiedział "Król Albanii". - Burneika, dostaniesz ciężki wpie... w sobotę - podkreślił na koniec.

Początek mowy Popka od 1:15.

KSW 39 Popek - Burneika na żywo w sobotę. Online na sport.radiozet.pl! Zapraszamy od godz. 19.00.

RadioZET.pl/AN

Oceń