Zamknij

KSI vs Logan Paul 2: Transmisja TV i ONLINE. O której godz. walka?

09.11.2019 16:49
KSI vs Logan Paul 2
fot. mat. pras.

Walka KSI vs Logan Paul odbędzie się już w ten weekend. Będzie to drugie starcie jednych z najpopularniejszych youtuberów na świecie. Transmisja KSI vs Logan Paul na żywo w polskiej TV. Stream online KSI - Logan Paul 2 w internecie będzie można obejrzeć za darmo. Kiedy i o której godzinie walka KSI - Logan na żywo?

KSI vs Logan Paul 2 to starcie, które odbędzie się podczas gali bokserskiej w Los Angeles. Za organizację pojedynku odpowiedzialny jest największy promotor boksu na świecie - Eddie Hearn, który w swojej "stajni" ma m.in. Anthony'ego Joshuę.

KSI i Logan Paul od dawna należą do grupy najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Kanał tego pierwszego ma ponad 20 milionów subskrypcji, drugi jest niewiele gorszy i może pochwalić się "subami" na poziomie 19,9 miliona. Ich pierwsza walka, która zakończyła się remisem, cieszyła się ogromną popularnością i była transmitowana w PPV. Wtedy dostęp do niej wykupiło ponad milion osób.

Walka KSI - Logan Paul tym razem może przyciągnąć przed ekrany jeszcze większą liczbę osób. Podczas pierwszego starcia walczyli w kaskach ochronnych i tylko przez sześć rund. Teraz pojedynek odbędzie się bez ochraniaczy na głowę i zostanie wydłużony o dwie rundy.

KSI vs Logan Paul 2 - Kiedy? O której godzinie walka?

KSI vs Logan Paul 2 to walka, która odbędzie się podczas profesjonalnej gali bokserskiej w Los Angeles. Podczas tego samego wydarzenia rękawice skrzyżują m.in. Billy Joe Saunders (mistrz w wadze super średniej) i Marcelo Esteban Coceres, a także Devin Haney (mistrz wagi lekkiej) i Alfredo Santiago.

KSI - Logan Paul: GODZINA walki została ustalona na 3.40 w nocy z soboty na niedzielę. Oczywiście to czas przybliżony, bowiem zależnie od innych pojedynków może odbyć się kilka minut później.

ksi vs logan

KSI vs Logan Paul 2 - Transmisja w TVP i stream za darmo

Transmisja walki KSI - Logan Paul 2 będzie dostępna za darmo w polskiej TV. Walkę pokaże na swojej antenie TVP Sport. Starcie będzie można obejrzeć też online. Stream KSI vs Logan Paul 2 w sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

KSI vs Logan Paul w nocy z soboty na niedzielę o godz. 3.40.

RadioZET.pl/AN