Zamknij

Joshua vs Usyk 2: GODZINA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się walka?

20.08.2022 20:52
Joshua vs Usyk 2: kiedy, data, godzina
fot. BEN STANSALL/AFP/East News

Joshua vs Usyk 2: Sprawdź, kiedy odbędzie się rewanżowa walka Anthony'ego Joshuy z Oleksandrem Usykiem. DATA i GODZINA starcia Joshua - Usyk została oficjalnie potwierdzona. Relacja i wynik walki live na sport.radiozet.pl.

Anthony Joshua stanie przed szansą na odzyskanie mistrzowskich pasów wagi ciężkiej, utraconych na rzecz Usyka we wrześniu 2021 roku. Wtedy podczas gali w Londynie ukraiński pięściarz odniósł niespodziewane zwycięstwo. Wygrał jednogłośną decyzją sędziów i zabrał do domu pasy WBO, IBF, WBA i IBO.

Joshua vs Usyk 2: KIEDY walka? GODZINA, DATA

Dla Joshuy nie jest to nowa sytuacja. W podobnej był w grudniu 2019 roku, gdy stawał do rewanżowej walki z Andym Ruizem. Wtedy drugie starcie z Amerykaninem kompletnie zdominował i pewnie wygrał, jednogłośną decyzją sędziów. Czy tym razem będzie podobnie?

Jeśli chodzi o Usyka, to ten przystępuje do walki ze znakomitym rekordem 19 zwycięstw i bez ani jednej porażki. Przed Joshuą pięściarz z Ukrainy pokonywał takich zawodników jak Dereck Chisora, Chazz Witherspoon, Tony Bellew czy Krzysztof Głowacki.

Joshua vs Usyk 2: TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć walkę?

Oprócz walki Joshua vs Usyk podczas gali w Arabii Saudyjskiej dojdzie też do kilku innych ciekawych starć. Przed walką wieczoru do ringu wejdą tacy zawodnicy jak Richard Rivera, Callum Smith czy Filip Hrgovic.

Joshua vs Usyk 2: O której godzinie walka?

Walka Joshua vs Usyk 2 będzie oczywiście ostatnią nadchodzącej gali. Jej początek zaplanowano na sobotę, 20 sierpnia, około godziny 23.30 czasu polskiego.

Starcie Joshua vs Usyk 2 na żywo na sport.radiozet.pl.