Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kiedy odbędzie się walka Joshua - Wilder?

18.12.2018 10:55
xxx sport

Joshua - Wilder to walka, na którą czekają wszyscy kibice boksu na świecie. Kiedy odbędzie się pojedynek Wilder - Joshua? Data nie została jeszcze potwierdzona, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to jeszcze pierwsza połowa 2019 roku.

Joshua - Wilder fot. Alan Stanford/Imago Sport and News/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Joshua i Wilder są w posiadaniu wszystkich mistrzowskich pasów wagi ciężkiej. Zwycięzca tej walki zostałby więc niekwestionowanym mistrzem świata wszystkich federacji.

Walka Joshua - Wilder kiedy?

Wciąż czekamy na potwierdzenie pojedynku Joshua - Wilder. Data przypadnie najprawdopodobniej na kwiecień 2019 roku. Joshua ma zarezerwowany termin na 13 kwietnia. Może zmierzyć się z Wilderem, bo nie ma w tym czasie żadnej obowiązkowej obrony pasa.

Problemem przy organizacji walki Joshua - Wilder może być jednak Tyson Fury. Anglik był ostatnim rywalem Wildera. Pojedynek zakończył się remisem, a tuż po nim obie strony wyraziły chęć rewanżu. Wilder musi teraz zdecydować - chce walki z Joshuą czy Furym.

Walka Joshua - Wilder DATA

Kiedy odbędzie się walka Joshua - Wilder, jeśli nie 13 kwietnia? Wtedy najbardziej prawdopodobną datą będzie jesień 2019 roku.

RadioZET.pl/AN

Oceń