Zamknij

Joshua - Usyk: Transmisja. Gdzie obejrzeć walkę na żywo w TV i online?

25.09.2021 07:52
Anthony Joshua
fot. ANDREW COULDRIDGE/AFP/East News

Joshua - Usyk TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć hitową walkę, której stawką będą mistrzowskie pasy WBA, WBO, IBF i IBO wagi ciężkiej. Transmisja gali i pojedynku Anthony Joshua vs Oleksandr Usyk będzie dostępna tylko stream online w internecie.

  1. Joshua - Usyk: DATA, GODZINA. Kiedy odbędzie się walka?
  2. Walka Anthony Joshua - Oleksandr Usyk - data, transmisja

Joshua wraca na ring po wielomiesięcznej przerwie. Ostatni raz walczył w grudniu 2020 roku, gdy pokonał przez nokaut Kubrata Pulewa. Jeszcze dłuższą przerwę miał Usyk. Ukrainiec ostatni raz w ringu mierzył się z Dereckiem Chisorą. Pokonał Brytyjczyka jednogłośną decyzją sędziów i zdobył pas WBO Inter-Continental.

Joshua - Usyk: DATA, GODZINA. Kiedy odbędzie się walka?

Dla Usyka będzie to dopiero trzecia walka w kategorii ciężkiej. Wcześniej, oprócz wspominanego starcia z Chisorą, mierzył się jedynie z Chazzem Witherspoonem. Poprzednio rywalizował w kategorii junior ciężkiej, gdzie zdobył wszystkie najważniejsze tytuły.

Joshua i Usyk to pięściarze, którzy mogą pochwalić się nie tylko sukcesami w boksie zawodowym, ale tez olimpijskim. Obaj mają w dorobku złoto igrzysk - Joshua w wadze superciężkiej, Usyk i wadze ciężkiej.

Walka Joshua vs Usyk odbędzie się w sobotę, 25 września, w Londynie - na stadionie Tottenhamu. Transmisja pojedynku będzie dostępna tylko stream online w serwisie DAZN. Walki Anthony Joshua - Oleksandr Usyk niestety nie pokaże żadna polska telewizja.

Walka Anthony Joshua - Oleksandr Usyk - data, transmisja

  • data: 25 września (sobota)
  • godzina: około 23.00
  • transmisja: platforma DAZN

RadioZET.pl