Joshua - Powietkin: Gdzie obejrzeć walkę? Transmisja w TV i online

Andreas Nicolaides
20.09.2018 08:50
Joshua - Powietkin
fot. mat. pras.

Walka Joshua - Powietkin: Transmisja w TV i online na żywo w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć walkę na żywo. Relacja i walka Joshua - Powietkin live na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

Anthony Joshua wraca na ring. 22 września na Wembley stanie do swojego 22. zawodowego pojedynku w karierze. Na koncie ma 21 zwycięstw, z czego aż 20 przed czasem. Jedynym, który wytrzymał z nim cały dystans, jest Joseph Parker. 31 marca obaj pięściarze spotkali się w Cardif, gdzie jednogłośną decyzją sędziów wygrał AJ. Dzięki temu dodał do swojej kolekcji kolejny mistrzowski pas - federacji WBO. Ponadto posiada tytuły IBF, WBA i IBO.

Walka Joshua - Powietkin na żywo. Gdzie obejrzeć?

Walka Joshua - Powietkin może być dla Anglika przetarciem przed wyczekiwaną przez kibiców od dawna walką z Deontayem Wilderem, który jest aktualnym mistrzem federacji WBC. To ostatni wielki tytuł, którego AJ nie ma w swojej kolekcji. Jeśli w sobotę pokonała Powietkina, wszystko wskazuje na to, że jego kolejnym rywalem będzie właśnie Wilder.

Faworytem starcia Joshua - Powietkin jest oczywiście mistrz olimpijski z Londynu. Tym bardziej, że zawalczy przed własną publicznością. Z trybun będzie wspierać go 80 tysięcy kibiców.

Joshua - Powietkin: Kiedy walka? O której godzinie?

Joshua - Powietkin. Transmisja live w TV i online

Walka Joshua - Powietkin na żywo. Transmisja live w TVP Sport i online na sport.tvp.pl już 22 września. Relacja w internecie na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN