Joshua - Parker: Kiedy i o której godzinie walka? Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
28.03.2018 21:50
Joshua - Parker
fot. mat. pras.

Walka Joshua - Parker na żywo już 31 marca! O której godzinie walka wieczoru gali boksu w Cardiff? To będzie jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków tego roku. Sprawdź: Joshua - Parker. Kiedy? O której godzinie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Joshua - Parker to walka, na którą czekają wszyscy kibice boksu na świecie. Będzie to starcie dwóch niepokonanych na zawodowych ringach pięściarzy. Joshua ma za sobą 20 walk - wszystkie wygrał przed czasem. Ostatnio mierzył się z Carlosem Takamem, pokonał go w 10. rundzie. Parker natomiast stoczył do tej pory 24 pojedynki, przed czasem zakończył 18 z nich. Ostatnim jego rywalem był Highie Fury.

Joshua - Parker: o której godzinie? kiedy?

Stawką walki Joshua - Parker na żywo będą aż cztery mistrzowskie pasy - IBO, IBF, WBO i WBA. Już teraz mówi się, że jeżeli Joshua pokona Parkera, to jego kolejnym rywalem będzie Deontay Wilder, aktualny mistrz świata federacji WBC. To byłaby jedna z największych walk XXI wieku, której stawką byłoby aż pięć mistrzowskich pasów.

Dodatkowym smaczkiem gali na stadionie Principality w Cardiff będzie walka z udziałem polskiego pięściarza - Bartłomiej Grafka powalczy niepokonanym Joshuą Buatsim.

Joshua - Parker. Transmisja. Gdzie obejrzeć online?

Walka Joshua - Parker już 31 marca. Kiedy? O której godzinie? Będzie to pojedynek wieczoru, więc powinien rozpocząć się około godz. 23.00 - 23.30. Walka Joshua - Parker na żywo na sport.radiozet.pl.

Transmisja Joshua - Parker w TVP Sport.

RadioZET.pl/AN