Zamknij

Joanna Jędrzejczyk z kontuzją. Pokazała drastyczne zdjęcie

05.05.2021 15:18
Joanna Jędrzejczyk
fot. ZUMAPRESS.com/EAST NEWS

Joanna Jędrzejczyk w mediach społecznościowych pokazała drastyczne zdjęcia kontuzji, jakiej nabawiła się w trakcie majówki. Była mistrzyni UFC bardzo mocno rozcięła sobie nogę.

Kontuzja Jędrzejczyk wygląda bardzo poważnie, ale sama zawodniczka przyznała, że już kolejnego dnia zamierza ruszyć na salę treningową. Jak powiedziała, tak zrobiła. Nie przeszkodził jej nawet fakt, że założono jej jedenaście szwów.

Joanna Jędrzejczyk znów zmierzy się z Rose Namajunas?

Joanna Jędrzejczyk wciąż czeka na termin kolejnej walki i rywalkę. Wiele mówi się o tym, że może otrzymać szansę starcia o mistrzowski pas. Niewykluczone, że Polka stanie do walki z Rose Namajunas, która odzyskała mistrzowstwo wagi słomkowej.

Gdyby Amerykanka weszła do oktagonu z Jędrzejczyk, byłaby to już trzecia w historii walka obu pań. W dwóch poprzednich lepsza była Namajunas. Rose najpierw wygrała przez KO w pierwszej rundzie, a następnie jednogłośną decyzją sędziów.

Jędrzejczyk ostatni raz walczyła w marcu 2020 roku. Na UFC 248 niejednogłośną decyzją przegrała z Zhang Weili. Łącznie w karierze stoczyła 20 walk, z czego wygrała 16.