Zamknij

Joanna Jędrzejczyk już ma choinkę: Wybrałam najbrzydszą

02.12.2021 10:24
Joanna Jędrzejczyk
fot. Joanna Jędrzejczyk/Instagram screen

Joanna Jędrzejczyk zdecydowała się już na początku grudnia kupić choinkę na Boże Narodzenie. Zawodniczka pochwaliła się drzewkiem w sieci, zamieszczając opis, który daje wiele do namysłu.

Joanna Jędrzejczyk planuje powrócić do UFC w przyszłym roku. Wcześniej została usunięta z rankingu federacji, ponieważ przez długi czas nie stoczyła żadnej walki. Zanim wznowi przygotowania do powrotu do oktagonu, sportsmenka już na początku grudnia poczuła ducha świąt.

Mistrzyni UFC w wadze słomkowej w latach 2015-17 pochwaliła się w mediach społecznościowych zakupem choinki. O ile została jedną z pierwszych właścicielek jednego z bożonarodzeniowych symboli, razem ze zdjęciem zamieściła kilka słów od siebie.

Joanna Jędrzejczyk kupiła choinkę na Boże Narodzenie

- Pierwsza drapaka już w domu. Mogłabym rzec, że wybrałam najbrzydszą choinkę, ale ona będzie takim brzydkim kaczątkiem. W sumie to żadna choinka nie może być brzydka. Moje przygotowania do świąt zaczynam wcześniej, bo kocham ten magiczny czas - napisała Jędrzejczyk.

Mimo przerwy od UFC olsztynianka nie narzeka na brak zajęć. W tej chwili jest zaangażowana w kilka projektów, przez które trudno jest jej znaleźć czas na odpoczynek.

- Jutro wyjeżdżam i wrócę w poniedziałek wieczorem, ale dziś udało mi się ogarnąć wiele spraw. Spakowałam fanty na świąteczne bale i licytacje, kupiłam zabawki dla dzieciaczków z Fundacji Cancerfighters i kupiłam dwa drzewka na zewnątrz domu - czytamy na Instagramie.

RadioZET.pl