Zamknij

Joanna Jędrzejczyk o bolesnym rozstaniu z narzeczonym. Ujawniła przykre szczegóły

22.08.2020 11:08
Joanna Jędrzejczyk o rozstaniu z narzeczonym
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Joanna Jędrzejczyk po dłuższym czasie opowiedziała o jednych z najbardziej bolesnych momentów w swoim życiu. W wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” zawodniczka przyznała, że została zdradzona przez narzeczonego, który porzucił sportsmenkę po ośmiu latach związku.

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najpopularniejszych polskich sportsmenek. W kraju nad Wisłą ma oddanych fanów, którzy wiernie kibicują jej w kolejnych walkach. O ile w życiu zawodowym dwukrotna mistrzyni Europy potrafiła sobie radzić, tak w życiu prywatnym nie zawsze tak było. W rozmowie z „Wysokimi Obcasami”, Jędrzejczyk opowiedziała o tym, jak trzy lata temu została zdradzona przez swojego narzeczonego, a cała sytuacja miała zły wpływ na jej karierę.

- Oddalaliśmy się. Spędzaliśmy coraz mniej czasu razem. Trzy razy go pytałam: Słuchaj, jeśli jest ktoś, przyznaj się, powiedz mi. Obiecaj mi, że jak pojawi się ktoś nowy, to mi o tym powiesz. Tyle lat jesteśmy razem, chyba możemy być szczerzy?

Joanna Jędrzejczyk opowiedziała o porzuceniu przez narzeczonego

W pewnym momencie do Joanny Jędrzejczyk zadzwoniła pewna kobieta i powiedziała jej o wszystkim.

- Widzisz, przyznała się ta osoba, a ten facet nie miał odwagi. Zapytałam się, czy mam jej za to dziękować – dodała.

- Zaczęłam się nad sobą zastanawiać: poszedł do innej, czyli nie jestem tą fajną, atrakcyjną kobietą. Jeszcze cztery razy wracałam do mojego byłego. Teraz myślę, że nie wolno ślepo wierzyć, trzeba pozwolić mu odejść, puścić go - zaznaczyła zawodniczka MMA.

Kibicom Joanny Jędrzejczyk nie pozostaje nic innego, jak życzyć jej spotkania tej właściwej osoby, z którą będzie szczęśliwa.

RadioZET.pl/wysokieobcasy.pl