Zamknij

Jędrzejczyk vs Zhang 2: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć walkę UFC 275?

11.06.2022 23:00
Jędrzejczyk vs Zhang 2
fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Jędrzejczyk vs Zhang 2 na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z walki na gali UFC 275 w Singapurze. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć pojedynek Joanna Jędrzejczyk vs Weili Zhang 2.

Jędrzejczyk vs Zhang 2 na żywo. Joanna Jędrzejczyk była mistrzynią UFC w wadze słomkowej w latach 2015-2017. Pas straciła na rzecz Rose Namajunas, a później jeszcze dwa razy miała okazję, by go odzyskać. W rewanżu przegrała jednak z Amerykanką, a w swojej ostatniej walce uległa Chince Weili Zhang. Obecnie najlepszą zawodniczą tej kategorii jest Carla Esparza.

Olsztynianka powraca do oktagonu po ponaddwuletniej przerwie. Pierwsze starcie Jędrzejczyk vs Zhang zostało okrzyknięte jako jedno z najlepszych w historii UFC i już wtedy zapowiadano, że z pewnością dojdzie do rewanżu. Od tego czasu Polka nie walczyła, a Chinka doznała dwóch porażek z Rose Namajunas. Ich drugi pojedynek będzie eliminatorem do konfrontacji o pas z Esparzą.

Jędrzejczyk vs Zhang 2: gdzie obejrzeć walkę?

- Zhang jest po dwóch przegranych. Ja swoją ostatnią walkę przegrałam właśnie z Zhang, w międzyczasie ona stoczyła dwie walki z Rose Namajunas. [...]. Fakt, że ona przegrała z Namajunas, dając tak wyrównaną walkę, nie świadczy o tym, że ona jest słabszą czy gorszą zawodniczką. Ona nadal jest w TOP 3. Dla mnie nadal jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, zawodniczką, jeśli chodzi o wagę słomkową. Wiem, że kolejna walka z Zhang będzie najcięższą w mojej karierze - mówiła Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Polsatem Sport.

Walka w kategorii słomkowej odbywa się w limicie 115 funtów. Zarówno Polka, jak i Chinka na ceremonii ważenia wniosły na wagę jeden funt więcej (116 funtów, czyli ok. 52,6 kg), a to dokładnie tyle, ile wynosi tolerancja w UFC. Z tego względu pojedynek może być zakwalifikowany jako eliminator do starcia mistrzowskiego.

Jędrzejczyk vs Zhang 2: transmisja TV i online

Walka Jędrzejczyk vs Zhang 2 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 11/12 czerwca na gali UFC 275 w Singapurze. Karta główna wystartuje o godz. 4, a polsko-chiński pojedynek zaplanowany jest jako trzeci. Walka powinna więc rozpocząć się ok. 4:30-5:00. Transmisja TV od godz. 4 w Polsacie Sport oraz online na stronie polsatboxgo.pl.

RadioZET.pl/polsatsport.pl