Zamknij

Jędrzejczyk vs Zhang 2: Kiedy i o której godzinie walka na gali UFC 275?

11.06.2022 22:56
Jędrzejczyk vs Zhang 2 GODZINA DATA
fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Joanna Jędrzejczyk vs Weili Zhang 2: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się druga walka Polki z Chinką na gali UFC 275 w Singapurze? Godzina i data pojedynku Jędrzejczyk - Zhang 2.

Jędrzejczyk vs Zhang 2: godzina, data. Joanna Jędrzejczyk powraca do klatki UFC po ponaddwuletniej przerwie. 7 marca 2020 roku olsztynianka przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów z Weili Zhang i to Chinka obroniła pas w wadze słomkowej, który już zdążyła stracić na rzecz Carli Esparzy. Teraz obie staną do eliminatora do pojedynku mistrzowskiego, by następnie spróbować odebrać miano najlepszej zawodniczki w tej kategorii Amerykance z Redondo Beach.

Pierwsze starcie Polki, mistrzyni UFC w latach 2015-2017 i Chinki zostało okrzyknięte jako jedno z najlepszych w historii Ultimate Fighting Championship. Już wtedy mówiło się o rewanżu. Jędrzejczyk zrobiła sobie jednak dłuższą przerwę i dopiero teraz dojdzie do finalizacji tego przedsięwzięcia.

Jędrzejczyk - Zhang 2: kiedy odbędzie się walka?

- Myślę, że ona nie jest taką samą zawodniczką jak wcześniej. Oczywiście przegrałam, ale ona nie jest taka sama. W dalszym ciągu to jedna z najbardziej niebezpiecznych zawodniczek. To będzie świetny pojedynek - powiedziała Polka, cytowana przez mmarocks.pl. - Muszę po prostu spokojnie podejść do walki, być szybsza, brutalna, ale mądra od pierwszych sekund. Nie ma zbyt dużo czasu, aby go marnować, więc musimy grać w swoją grę od samego początku - dodała.

Jędrzejczyk - Zhang 2: godzina, data

Walka Joanna Jędrzejczyk vs Weili Zhang 2 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 11/12 czerwca na gali UFC 275 w Singapurze. Karta główna wystartuje o godz. 4, a polsko-chiński pojedynek zaplanowany jest jako trzeci. Walka powinna więc rozpocząć się ok. 4:30-5:00.

RadioZET.pl/mmarocks.pl