Zamknij

Jędrzejczyk - Waterson: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć walkę?

12.10.2019 09:00
Jędrzejczyk vs Waterson
fot. AP/EAST NEWS

Walka Joanna Jędrzejczyk vs Michelle Waterson na żywo w tv i online. Polka powraca do kategorii słomkowej. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć walkę na gali UFC Fight Night. Transmisja live w TV i online w internecie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Walka Jędrzejczyk vs Waterson będzie głównym pojedynkiem na gali UFC Fight Night w Amelie Arenie w Tampie. Dla Polki będzie to pierwsza wizyta w oktagonie od przegranego grudniowego starcia z Valentyną Schevchenko, ale wtedy mierzyła się w kategorii muszej. Teraz wraca do swojej "rodzimej" wagi słomkowej.

W Tampie Jędrzejczyk będzie musiała zatrzymać rozpędzoną Michelle Waterson. Amerykanka wygrała trzy pojedynki z rzędu, w tym z Karoliną Kowalkiewicz i jest na dobrej drodze do walki mistrzowskiej.

Polka również myśli o powrocie na szczyt i odebranie pasa Chince Zhang Weili, która znokautowała Jessicę Andrade. Zapowiada się więc interesujące starcie.

Jędrzejczyk vs Waterson: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Walka Joanna Jędrzejczyk vs Michelle Waterson odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 12-13 października. Transmisja tv w stacji Polsat Sport oraz online na stronie ipla.tv. Początek o godz. 2:00.

RadioZET.pl/Polsat Sport