UFC 223: Jędrzejczyk z Namajunas oko w oko. Co za spojrzenie! [WIDEO]

Andreas Nicolaides
05.04.2018 10:24
Jędrzejczyk vs Namajunas
fot. YouTube

Walka Jędrzejczyk vs Namajunas już w sobotę! Przed nią obie zawodniczki tradycyjnie spotkały się "oko w oko". Spojrzenie Jędrzejczyk było jak zwykle przerażające. Zobacz WIDEO przed walką Jędrzejczyk - Namajunas.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Walka Jędrzejczyk vs Namajunas będzie drugim starciem tych zawodniczek. W listopadzie 2017 roku Polka niespodziewanie przegrała z Amerykanką i straciła mistrzowski pas UFC w kategorii Słomkowej. Dla Jędrzejczyk była to pierwsza porażka w zawodowej karierze.

Walka Jędrzejczyk vs Namajunas na żywo

Polka była mistrzynią UFC od 2015 roku. Potem broniła pasa aż pięciokrotnie, pokonując między innymi Karolinę Kowalkiewicz, która także wystąpi na gali UFC 223. Jej rywalką będzie Felice Herrig.

- Chciałabym jeszcze powalczyć o pas mistrzowski, bo kiedyś się śmiałam, że najpierw muszę zdobyć pas, a potem mogę rodzić dzieci. A chciałabym mieć dzieci, więc muszę zdobyć ten pas. To jednak na razie przyszłość, teraz skupiam się na walce z Felice, na przygotowaniach. Chciałabym wygrać najbliższy pojedynek, stoczyć jeszcze dwie walki w tym roku, w wakacje i jesienią lub zimą. Co będzie dalej – zobaczymy - mówiła niedawno Kowalkiewicz w rozmowie z Radiem ZET.

Gala UFC 223 i walka Jędrzejczyk vs Namajunas na żywo w nocy z soboty na niedzielę.

Jędrzejczyk vs Namajunas oko w oko - WIDEO

RadioZET.pl/AN