Zamknij

Jan Błachowicz został ojcem. Powitał na świecie "następcę tronu" [ZDJĘCIE]

15.12.2020 21:25
Jan Błachowicz został ojcem
fot. Sean M. Haffey/Getty AFP/East News

Jan Błachowicz, mistrz federacji UFC w wadze półciężkiej, został ojcem. O narodzinach syna poinformował w mediach społecznościowych i opublikował zdjęcie. "Następca tronu jest już z nami!" - napisał.

Jan Błachowicz 27 września na gali w Abu Zabi pokonał Dominicka Reyesa i jako pierwszy Polak sięgnął po pas najpotężniejszej organizacji MMA na świecie. Mistrzem UFC była wcześniej Joanna Jędrzejczyk (2015-2017).

Zawodnik z Cieszyna w międzyczasie poinformował, że w grudniu zostanie ojcem. - Wydaje mi się, że nie da się przygotować do tej roli, zawsze to będzie zaskoczenie. Jestem tak samo szczęśliwy, jak przerażony, ale już się nie mogę doczekać - mówił już po mistrzowskiej walce w rozmowie z Szymonem Majewskim na antenie Radia ZET. We wtorek 15 grudnia przekazał, że na świat przyszedł jego syn.

Jan Błachowicz został ojcem [ZDJĘCIE]

"Królewska linia podtrzymana. Następca tronu jest już z nami! Dziękuję Dorotko, jesteś wspaniała i waleczna na miarę mistrza UFC. Dumny tata" - tymi słowami Błachowicz powitał swojego syna na świecie.

Szymonowi Majewskiemu we wspomnianym wywiadzie zdradził, że będzie namawiał swojego potomka do uprawiania sportu, niekoniecznie profesjonalnie. - Jeżeli mój syn będzie chciał grać na fortepianie, to mu ten fortepian kupię, ale na pewno będzie musiał mieć trochę sportu w swoim życiu. Będę go zachęcał, aby jakiś sport uprawiał. Nie musi być oczywiście później zawodowcem, ale powinien się ruszać - powiedział.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

RadioZET.pl