Zamknij

Jan Błachowicz z gigantycznymi bąblami. Co na plecach ma zawodnik UFC?

22.04.2021 15:52
Jan Błachowicz
fot. Instagram/janblachowicz

Jan Błachowicz, mistrz organizacji Ultimate Fighting Championship w wadze półciężkiej, wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z wielkimi bąblami na plecach. Fotografia od razu zaniepokoiła jego fanów. Skomentowała ją m.in. inna zawodniczka UFC, Karolina Kowalkiewicz. "Na wiosnę zmieniasz się w biedronkę" - napisała.

  • Jan Błachowicz opublikował w czwartek rano na swoim profilu na Instagramie nietypowe, nieco przerażające zdjęcie
  • Mistrz świata wagi półciężkiej UFC zapozował na fotografii z gigantycznymi bąblami na plecach
  • Na szczęście okazało się, że czerwone plamy i wybrzuszenia na skórze 38-latka są jedynie krótkotrwałym "skutkiem ubocznym" terapii, którą przeszedł moment wcześniej

Jan Błachowicz ma na Instagramie prawie 700 tysięcy obserwujących. Fani, którzy przeglądali jego profil w czwartek rano, mogli przeżyć niemały szok. Obecny mistrz Ultimate Fighting Championship w wadze półciężkiej wstawił na swój profil zdjęcie, na którym pozuje z gigantycznymi bąblami na plecach.

"Kłopoty z bąbelkami" - podpisał fotografię zawodnik UFC.

Jan Błachowicz z gigantycznymi bąblami. Co na plecach ma zawodnik UFC?

Ci internauci, którzy nie zatrzymali się na pierwszym zdjęciu, ale przewinęli do drugiego, z pewnością się uspokoili. Na kolejnej fotografii 38-latek leżał bowiem na stole do masażu z przypiętymi do pleców przyssawkami.

"Cieszyński Książę" korzystał najprawdopodobniej z tzw. terapii próżniowej z wykorzystaniem baniek medycznych. Zabieg ten polega na umieszczeniu na skórze balonów, które następnie powodują zassanie skóry i pobudzają w ten sposób zakończenia nerwowe. Taka terapia ma działania lecznicze, ale pozostawia po sobie na krótko czerwone plamy i wybrzuszenia, co można zaobserwować na zdjęciu wstawionym przez Błachowicza.

"Na wiosnę zmieniasz się w Biedronkę", "Sześciopak na plecach to grubo", "Komary w Polsce to mutanty" - to tylko niektóre z żartobliwych komentarzy internautów pod fotografią z bąblami.

Jan Błachowicz: Kiedy kolejna walka Polaka w UFC?

Według nieoficjalnych informacji Jan Błachowicz przystąpi do obrony tytułu mistrza świata w wadze półciężkiej UFC 4 września tego roku na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem ma być 41-letni Brazylijczyk Glover Teixeira.

RadioZET.pl/Instagram/janblachowicz