Zamknij

Jan Błachowicz ma już kolejny cel w UFC. "Tylko jedno. Gdzie jesteś?"

27.09.2020 11:14
Jan Błachowicz
fot. Twitter/UFC

Jan Błachowicz tuż po pokonaniu Dominicka Reyesa na UFC 253 i zdobyciu mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej wyjawił swój następny cel. Jego marzeniem jest walka z niedawnym mistrzem, Jonem Jonesem.

Błachowicz od dawna domagał się walki z Jonesem. Do starcia jednak nie doszło, gdyż Amerykanin niespodziewanie zwakował mistrzowski pas i opuścił kategorię półciężką. Rywalem zawodnika z Cieszyna został więc Dominick Reyes. Mimo że Błachowicz pokonał rywala i zdobył upragnione mistrzostwo, nie chce odpuścił walki z Jonsem.

W pierwszym słowach, tuż po pokonaniu Reyesa, powiedział: - Jon Jones. Gdzie jesteś? Ja jestem tu, czekam na ciebie.

Jan Błachowicz mistrzem UFC kategorii półciężkiej

Sam Jones odpowiadał w mediach społecznościowych. Najpierw wysłał "uciszającą buźkę". Później pogratulował Janowi, by na sam koniec zapytać: "Czy bylibyście zirytowani, gdybym wrócił szybko odzyskał mój pas?".

Błachowicz - Jones. Czy dojdzie do hitowej walki UFC?

Nie da się ukryć, że walka Błachowicz - Jones spotkałaby się z ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców, a dla Błachowicza byłaby ukoronowaniem kariery w UFC. Pytanie tylko, czy będzie tego chciał sam Jones, który kilka tygodni wcześniej sam zrezygnował z występów w kategorii półciężkiej.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/AN