Zamknij

Jan Błachowicz - Israel Adesanya: O której godzinie? Kiedy walka?

06.03.2021 18:00
Jan Błachowicz
fot. Sean M. Haffey/Getty AFP/East News

Jan Błachowicz - Israel Adesanya: o której godzinie? Kiedy walka Polaka? Jan Błachowicz na gali UFC 259 powalczy z Israelem Adesanyą. Jan Błachowicz - Israel Adesanya - GODZINA i DATA walki. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami przed walką Błachowicz - Adesanya.

Jan Błachowicz w walce wieczoru na gali UFC 259 podejmie Israela Adesanyę. Polak po raz pierwszy stanie przed szansą obrony mistrzowskiego pasa UFC w kategorii półciężkiej. Rywalem zawodnika mieszanych sztuk walki będzie Israel Adesanya. Nigeryjczyk jest niepokonanym mistrzem kategorii średniej.

We wrześniu ubiegłego roku Błachowicz sięgnął po pas mistrza UFC, wygrywając z Dominiciem Reyesem w drugiej rundzie. Na tę chwilę Polak ma na koncie 35 stoczonych walk w MMA, gdzie zwyciężył 27 razy, a przegrywał ośmiokrotnie. Z kolei Adesanya ma za sobą 20 pojedynków, gdzie nie przegrał ani razu.

Jan Błachowicz - Israel Adesanya: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć walkę?

 Jan Błachowicz - Israel Adesanya: GODZINA, DATA. O której walka Polaka? Kiedy?

Na gali UFC 259 zobaczymy trzy walki o mistrzowskie pasy. Poza Błachowiczem pasa w kategorii piórkowej będzie broniła Amanda Nunes, a Rosjanin Piotr Jan w wadze koguciej będzie bronił tytułu, a jego przeciwnikiem będzie Aljamain Sterling.

Błachowicz – Adesanya odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (6/7 marca). Początek walk z karty głównej zaplanowano od godziny 4:00.

RadioZET.pl