Zamknij

Jacek Murański zawalczy na Fame MMA 13. Kto będzie jego rywalem?

18.10.2021 10:11
Jacek Murański
fot. Instagram/Fame MMA

Jacek Murański podpisał kontrakt z federacją Fame MMA. Jedna z barwniejszych postaci polskiej sceny MMA w ostatnich miesiącach zadebiutuje w klatce już podczas gali Fame MMA 13. Kto będzie rywalem pana Jacka?

  1. Jacek Murański wystąpi na gali Fame MMA 13
  2. Fame MMA 13. Kto rywalem Jacka Murańskiego?

Zakontraktowanie Murańskiego przez Fame MMA zostało potwierdzone podczas niedzielnej konferencji prasowej przed galą numer 12. - Może niekoniecznie wszyscy pałają do mnie sympatią, ale mnie to nie przeszkadza - przywitał się z kibicami bohater całego zamieszania.

Jacek Murański wystąpi na gali Fame MMA 13

Podczas Fame MMA 12 jego syn, Mateusz, stoczy rewanżową walkę z Arkadiuszem Tańculą. Pan Jacek już na początku swojej wypowiedzi odniósł się do tego starcia.
- Arek powiedział, że Mateusz jest spokojniejszy, ponieważ hejt nie jest sposobem na dobre promowanie walki. To mówi chłop, który u Boxdela zaprosił Konrada Niewolskiego, by mnie poniżał. Nie będę rozwijał tematu, bo większość wie, o co chodzi, ale to himalaje hipokryzji - powiedział.

Następnie zabrał głos na temat swojego pojedynku, który odbędzie się na gali Fame MMA 13, której daty jeszcze nie pozwaliśmy.

- Nie czuje żadnej presji. Mam podpisaną póki co jedną walkę. To ma być main event lub co-main event. Warunki? Zaproponuję takie, żeby mojego przeciwnika bolało - mówił.

ZOBACZ KONIECZNIE: Fame MMA 12 - KARTA WALK, ZAWODNICY. Wszystkie WALKI

Fame MMA 13. Kto rywalem Jacka Murańskiego?

Co powiedział o swoim rywalu? - Czy mamy konflikt? To mało powiedziane. W podtekście jest Konrad Niewolski. Próbowano zabrać mi godność i honor. Obrażono moją kobietę. To będzie zemsta - przyznał.

Rywal Jacka Murańskiego nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Kibice na ten moment mogą tylko domyślać się, o kogo chodzi. Spekuluje się, że może to być ktoś z dwójki Piotr Szeliga - Popek Monster.